Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Prasací domček 21170

Tvoriv a praktick hry s Minecraft spravou v prasacom domeku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prasací domček
SKU 21170
Kusy 490
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Posuňte hry malého milovníka online hry Minecraft na novú úroveň s prasacím domčekom (21170) zo série LEGO Minecraft. Táto autentická Minecraft súprava v sebe ukrýva zábavu, tvorivosť a dobrodružstvá online hry a spája ich so všestrannosťou skutočných LEGO stavebníc.Hľadáte ten dokonalý Minecraft darček?Pomocou svojich zručností z hry Minecraft môžu deti postaviť vtipný výtvor ako vytrhnutý z online hry: domček v tvare obrovského prasaťa. Jednu stranu domčeka možno otvoriť a objaviť tak priestrannú miestnosť, prípadne možno zdvihnúť strechu a nájsť si tak ešte viac miesta na hranie. Model je možné donekonečna upravovať. Okrem toho môžu deti celú hlavu odpojiť a pripnúť na inú časť modelu. Zabaví sa s vami odvážna hrdinka Alex, zatiaľ čo sa známy Creeper bude snažiť hráčov zlikvidovať. Nudiť sa nebudete ani vonku. Môžete sa totiž postarať o dve rozkošné prasiatka. A pre ešte viac autentických Minecraft funkcií domček môžete odpáliť a robiť na kúsky!

  • Potešte zápal hráča hry Minecraft prasacím domčekom (21170) zo série LEGO Minecraft. Zábava, tvorivosť a dobrodružstvá Minecraft hier sa spájajú s praktickou všestrannosťou LEGO kociek.
  • Autentická LEGO Minecraft stavebnica s obľúbenou postavou z hry, Alex, slávnym Creeperom, 2 prasiatkami, doplnkami pre Alex a mrkvou pre prasiatka.
  • Pomocou svojich zručností z hry Minecraft môžu deti postaviť prasací domček, otvoriť ho zo strany alebo zhora a objaviť tajné miestnosti, ukryť sa pred Creeperom, starať sa o zvieratká… a nechať dom vybuchnúť špeciálnou odpaľovacou funkciou!
  • Pre deti vo veku od 8 rokov. Ideálny darček pre deti, ktoré chcú posunúť svoje Minecraft hry na novú úroveň.
  • Meria vyše 14 cm na výšku, 20 cm na šírku a 19 cm do hĺbky a podporuje praktickú tvorivosť. Taktiež vyzerá skvele ako výstavný kúsok v izbe každého fanúšika hry Minecraft.
  • Táto LEGO Minecraft súprava je vyrobená s ohľadom na trvácnosť, nekonečné možnosti nastavenia a spájania s ostatnými LEGO Minecraft súpravami.
  • Rozsiahla séria LEGO Minecraft súprav privádza online hru Minecraft do skutočného sveta prostredníctvom postáv, scén a prvkov vytvorených z nápaditej kombinácie trvácnych LEGO kociek.
  • Všetky LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..