Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21171 Konská stajňa

Starostlivosť o koníky a strašidelný kostlivec pre hráčov Minecraftu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Konská stajňa
SKU 21171
Kusy 241
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pri úprave a prestavovaní stavebnice LEGO® Minecraft™ Konská stajňa (21171) objavia deti nekonečné herné možnosti, ktoré si môžu užívať so známymi postavičkami z Minecraftu.
  • Malí milovníci Minecraftu určite spoznajú kone z tejto online hry, budovu stajne a aj autentické doplnky k Minecraftu, ktoré ich inšpirujú k mnohým praktickým hrám.
  • S touto univerzálnou stavebnicou sa dá zinscenovať množstvo rôznych scénok. Deti môžu kŕmiť koníky a starať sa o ne, môžu si postaviť dráhu s prekážkamina preskakovanie alebo zvádzať súboje s jazdcom-kostlivcom!
  • Táto praktická replika inšpirovaná populárnou online hrou určite poteší všetkých hráčov Minecraftu a milovníkov koní vo veku od 8 rokov.
  • Táto prispôsobiteľná stavebnica meria vyše 9 cm na výšku, 14 cm na šírku a 14 cm do hĺbky, takže je ideálna na hranie, vystavenie aj kombinovanie s inými setmi zo série LEGO® Minecraft™.
  • Pestrofarebnú stajňu a jej okolie sprevádzajú aj ďalšie doplnky z Minecraftu, ako napríklad balíky slamy, zlatá mrkva alebo diamantové brnenie na koňa.
  • Stavebnice zo série LEGO® Minecraft™ umožňujú hráčom Minecraftu hrať ich obľúbenú hru novým spôsobom: s postavami a prvkami, ktorým vdýchla život nápaditá kombinácia LEGO kociek a dielikov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..