Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21174 Modern domek na strome

Obrovsk modulrny domek na strome z Minecraftu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Modern domek na strome
SKU 21174
Kusy 909
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 127,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® Minecraft™ Moderný domček na strome (21174) je veľká, detailná a mimoriadne univerzálna stavebnica so 4 miestnosťami plnými autentických doplnkov z Minecraftu, ktoré sa dajú donekonečna prestavovať.
  • Obsahuje figúrku nabitého Creepera a vzhľad pandy, vzhľad ocelota, zombiu, mačku a kurča z online hry Minecraft, ako aj kopu autentických doplnkov.
  • Deti si môžu túto úžasne prispôsobiteľnú stavebnicu stále znova a znova prestavovať, aby preskúmali zdanlivo nekonečné a nápadité možnostipri hre s ňou a jej vystavovaní.
  • Tento výstavný a modulárny model domčeka na strome je ideálny pre každého malého fanúšika Minecraftu alebo tvorcu modelov vo veku od 9 rokov. Ide o dokonalý darček na narodeniny, na sviatky alebo za odmenu.
  • Táto impozantná stavebnica meria vyše 29 cm na výšku, 20 cm na šírku a 17 cm do hĺbky, takže sa dokonale hodí na nápadité hry, kreatívne vystavenie aj na kombinovanie s inými setmi zo série LEGO® Minecraft™.
  • V tejto pestrofarebnej stavebnici nájdete množstvo autentických doplnkov z Minecraftu vrátane nástrojov, nábytku a TNT.
  • Stavebnice zo série LEGO® Minecraft™ umožňujú hráčom Minecraftu hrať ich obľúbenú hru novým spôsobom: s postavami a prvkami, ktorým vdýchla život nápaditá kombinácia LEGO kociek a dielikov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..