Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Príšera z džungle 21176

Prera z dungle v ialenej akcii z Minecraftu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Príšera z džungle
SKU 21176
EAN 5702017035949
Kusy 489
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Nik v džungli nie je v bezpečí s modelom LEGO Minecraft Príšera z džungle (21176). Táto to kreatívna stavebnica obsahuje nenahraditeľnú príšeru a k tomu hromadu parádnych postavičiek a prvkov z Minecraftu.

Neprekonateľný obor z džungle v Minecrafte
Malí milovníci Minecraftu sa určite radi zahrajú s touto obrovskou a nebezpečnou príšerou z džungle s masívnou pohyblivou hlavou, otváracou čeľusťou a rukou ako stvorenou na drvenie. V Minecrafte je to už skutočná megahviezda. Stavebnica obsahuje aj prieskumníka z Minecraftu, archeológa, začarovaného Creepera, kostlivca, železného golema a kĺbovú rastlinu s chňapavými lupeňmi, ktoré nabádajú k zábavnému a nápaditému hraniu. Deti si z tohto modelu môžu vďaka nekonečným možnostiam prispôsobovania prostredia vytvoriť pútavý výstavný kúsok.

  • LEGO Minecraft Príšera z džungle (21176) obsahuje nenahraditeľnú príšeru a k tomu hromadu parádnych postavičiek a prvkov z Minecraftu.
  • Okrem ikonickej príšery z džungle obsahuje táto stavebnica aj postavičky prieskumníka a archeológa, začarovaného Creepera, kostlivca, železného golema a kĺbovú rastlinu s chňapavými lupeňmi.
  • Príšera z džungle je plne ohybná figúrka s pohyblivými rukami, hlavou, čeľusťou, nohami a pásom, takže deti majú pri hre s ňou a jej vystavovaní nekonečné možnosti.
  • Doprajte svojmu obľúbenému hráčovi Minecraftu niečo špeciálne. LEGO Minecraft Príšera z džungle je skvelým darčekom pre deti vo veku od 8 rokov na narodeniny, na Vianoce alebo „len tak“.
  • Táto príšera z džungle meria vyše 15 cm na výšku, takže je ideálna na praktické a nápadité hry, kreatívne vystavenie aj na kombinovanie s inými setmi zo série LEGO Minecraft.
  • Príšera z džungle spočíva na veľkej podložke. Pohyblivá mäsožravá rastlina, podstavec a stojan na bambus sú umiestnené na menších podložkách, aby ich bolo možné čo najlepšie upravovať.
  • Stavebnice zo série LEGO Minecraft umožňujú hráčom Minecraftu hrať ich obľúbenú hru novým spôsobom: s postavami a prvkami, ktorým vdýchla život nápaditá kombinácia LEGO kociek a dielikov.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..