Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21226 Umeleck set tvorme spolone

Zorganizujte t najlepiu rodinn aktivitu s tmto tvorivm setom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Umeleck set tvorme spolone
SKU 21226
Kusy 4138
Séria LEGO Art
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Usporiadajte to najtvorivejšie stretnutie s týmto úchvatným umeleckým setom – Tvoríme spoločne (21226) zo série LEGO® Art, ktorý vám umožní poskladať zábavné výstavné kúsky v kruhu svojich najbližších.
  • Tvorte zábavné umenie s týmto LEGO® setom: obsahuje vyše 4 000 dielikov, 9 nástenných podložiek, zostaviteľnú paletu farieb na triedenie dielikov, 2 jedinečné háčiky a nástroj na prácu s dielikmi.
  • Tento set pohltí celú skupinu do zábavnej vlastnoručnej tvorby a spoločného príjemne stráveného oddychu. Vďaka celej škále farieb si tento set môžete skladať a pretvárať dookola.
  • Skvelý tvorivý darček pre chlapcov, dievčatá a fanúšikov vlastnoručnej tvorby od 7 rokov. Vyskladajte si jedinečnú koláž obrázkov spolu s najbližšími alebo si vytvorte obrázok LEGO® minifigúrky s vesmírnym pozadím.
  • Po dokončení tento prestaviteľný umelecký kúsok meria vyše 40 cm štvorcových a ponúka hravú, no zároveň náročnú skupinovú činnosť pre všetkých milovníkov spoločnej tvorby.
  • Pri vybaľovaní setu zažijete jedinečný pocit úžasu a hlavný návod spolu s 9 individuálnymi návodmi vám poskytne presné pokyny na skladanie.
  • Stavebnice zo série LEGO® Art pre milovníkov tvorby vhodné na stenu alebo do poličky vám ponúkajú obohacujúce zážitky zo stavania a nové možnosti vyjadrenia tvorivosti a objavovanie.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že tento umelecký kúsok spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..