Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Umelecký set – tvoríme spoločne 21226

Zorganizujte t najlepiu rodinn aktivitu s tmto tvorivm setom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Umelecký set – tvoríme spoločne
SKU 21226
EAN 5702017085210
Kusy 4138
Séria LEGO Art
Cena LEGO 83,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte zábavný spoločenský projekt s dávkou tvorivosti? Nenechajte si potom ujsť tento LEGO Art: Umelecký set – Tvoríme spoločne (21226)! Stretnite sa spolu s priateľmi a rodinou, vyberte návod a spoločne sa zabávajte pri jedinečnej nástennej umeleckej tvorbe.

Tvorivé stretnutie
Užite si spoločne strávený čas s rodinou alebo priateľmi pri skladaní tohto setu, súčasťou ktorého sú jednoduché, farebne zladené dieliky a 9 možností na vyskladanie obrázkov v 4 motívoch: jedlo, vzory, ikony a záujmy. Vyberte si obrázok a spoločne z neho vyskladajte umelecký kúsok. Okrem toho môžete spoločnými silami poskladať obrázok ikonickej LEGO minifigúrky.

Každý si nájde to svoje
Oddýchnite si od každodenného života a zabavte sa pri jednoduchej tvorivej činnosti, výsledkom ktorej bude skvelý výstavný kúsok. Predveďte osobnosť svojich kamarátov alebo členov rodiny na obrázkoch, prípadne obrázky všelijako prestavajte. Nech už sa rozhodnete, ako chcete, tento set je dokonalým darčekom na Vianoce pre všetkých milovníkov umeleckej tvorby.

  • Usporiadajte to najtvorivejšie stretnutie s týmto úchvatným umeleckým setom – Tvoríme spoločne (21226) zo série LEGO Art, ktorý vám umožní poskladať zábavné výstavné kúsky v kruhu svojich najbližších.
  • Tvorte zábavné umenie s týmto LEGO setom: obsahuje vyše 4 000 dielikov, 9 nástenných podložiek, zostaviteľnú paletu farieb na triedenie dielikov, 2 jedinečné háčiky a nástroj na prácu s dielikmi.
  • Tento set pohltí celú skupinu do zábavnej vlastnoručnej tvorby a spoločného príjemne stráveného oddychu. Vďaka celej škále farieb si tento set môžete skladať a pretvárať dookola.
  • Skvelý tvorivý darček pre chlapcov, dievčatá a fanúšikov vlastnoručnej tvorby od 7 rokov. Vyskladajte si jedinečnú koláž obrázkov spolu s najbližšími alebo si vytvorte obrázok LEGO minifigúrky s vesmírnym pozadím.
  • Po dokončení tento prestaviteľný umelecký kúsok meria vyše 40 cm štvorcových a ponúka hravú, no zároveň náročnú skupinovú činnosť pre všetkých milovníkov spoločnej tvorby.
  • Pri vybaľovaní setu zažijete jedinečný pocit úžasu a hlavný návod spolu s 9 individuálnymi návodmi vám poskytne presné pokyny na skladanie.
  • Stavebnice zo série LEGO Art pre milovníkov tvorby vhodné na stenu alebo do poličky vám ponúkajú obohacujúce zážitky zo stavania a nové možnosti vyjadrenia tvorivosti a objavovanie.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že tento umelecký kúsok spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..