Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21323 Veľké piano

Postavte úplne prvé plne funkčné LEGO piano!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veľké piano
SKU 21323
Kusy 3662
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanfáry, prosím! Radi by sme vám totiž predstavili úplne prvé plne funkčné LEGO® veľké piano! Okúste radosť zo stavania tohto elegantného LEGO modelu koncertného piana a zahrajte si na ňom nádherné skladby.
  • Veľké piano (21323) zo série LEGO® Ideas má 25 odnímateľných klávesov, autentickú kladivkovú mechaniku, pohyblivé tlmiče a pedál, ako aj motor. Môžete sa taktiež pripojiť na aplikáciu LEGO Powered Up a na klavíri si tak zahrať, prípadne spustiť režim automatického hrania.
  • Vyžívajte sa v autenticky spracovaných detailoch tohto krásneho modelu, počnúc jeho vekom, ktoré možno pootvoriť ako pri skutočnom krídle, cez kryt klávesov až po nohy s kolieskami. Nechýba ani nastaviteľná lavica.
  • Ak hľadáte kreatívny majstrovský projekt, táto 3 662-dielna stavebnica je pre vás ako stvorená. Nájdite si teda čas sami pre seba a odbúrajte stres pri podmanivej stavebnej výzve, ktorá vás skutočne naplní novými silami.
  • Piano so sklopeným vekom meria vyše 22,5 cm na výšku, 30,5 cm na šírku a 35,5 cm do hĺbky. Navyše je štýlovým doplnkom doma i do kancelárie a úžasným darčekom pre hudobníkov a milovníkov hudby a kreatívnych projektov.
  • Aby toto veľké piano dokázalo hrať, je potrebné doň vložiť 6 batérií typu AAA (nie sú súčasťou balenia) a stiahnuť si bezplatnú aplikáciu LEGO® Powered Up. Môžete využiť režim hrania hráčom a sami si tak na klavíri zahrať, prípadne môžete zapnúť režim automatického hrania a vypočuť si jednu zo štyroch skladieb.
  • Vďaka zrozumiteľnému návodu budete môcť stavať s radosťou a istotou, aj ak ste nováčikom vo svete LEGO® stavebníc. Súčasťou súpravy je aj elegantná brožúrka o fanúšikovi LEGO stavebníc, ktorý tento model veľkého piana navrhol, a mnohých ďalších zaujímavostiach.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Ideas pre dospelých patrí do kolekcie inšpiratívnych modelov navrhnutých pre oddaných majstrov-umelcov, ktorí zbožňujú pohlcujúce a praktické kreatívne projekty.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a výsledný model veľkého piana tak bude nielen krásny, ale aj pevný.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..