Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Veľké piano 21323

Postavte plne prv plne funkn LEGO piano!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veľké piano
SKU 21323
Kusy 3662
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 399,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Milujete hudbu? Zbožňujete oddych pri zábavných, no zároveň prakticky zameraných projektoch? Ak je to tak, tento kreatívny model veľkého piana (21323) zo série LEGO Ideas je presne pre vás.

Krásny nástroj, ktorý naozaj hrá
Pochváľte sa tým, že ste postavili elegantné koncertné piano z kociek, na ktorom môžete naozaj aj hrať! Postavte si autentické prvky veľkého piana, ako sú kladivková mechanika klávesov, pohyblivé pedále, otvárateľné veko a kryt klávesov. Krásnu hudbu môžete začať hrať po zapnutí motora. V bezplatnej aplikácii LEGO Powered Up si vyberte režim hrania používateľom a zahrajte si na klavíri sami, prípadne aktivujte režim automatického hrania a len počúvajte.

LEGO sady pre lepší životný štýl
Nájdite si chvíľku pre seba a uvoľnite sa pri stavaní LEGO hudobného nástroja, ktorý si budete môcť vystaviť doma či v práci. Sada patrí do kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých a je tak skutočne špeciálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre vás alebo iných hudobníkov, klaviristov a milovníkov kreatívnych projektov.

  • Fanfáry, prosím! Radi by sme vám totiž predstavili úplne prvé plne funkčné LEGO veľké piano! Okúste radosť zo stavania tohto elegantného LEGO modelu koncertného piana a zahrajte si na ňom nádherné skladby.
  • Veľké piano (21323) zo série LEGO Ideas má 25 odnímateľných klávesov, autentickú kladivkovú mechaniku, pohyblivé tlmiče a pedál, ako aj motor. Môžete sa taktiež pripojiť na aplikáciu LEGO Powered Up a na klavíri si tak zahrať, prípadne spustiť režim automatického hrania.
  • Vyžívajte sa v autenticky spracovaných detailoch tohto krásneho modelu, počnúc jeho vekom, ktoré možno pootvoriť ako pri skutočnom krídle, cez kryt klávesov až po nohy s kolieskami. Nechýba ani nastaviteľná lavica.
  • Ak hľadáte kreatívny majstrovský projekt, táto 3 662-dielna stavebnica je pre vás ako stvorená. Nájdite si teda čas sami pre seba a odbúrajte stres pri podmanivej stavebnej výzve, ktorá vás skutočne naplní novými silami.
  • Piano so sklopeným vekom meria vyše 22,5 cm na výšku, 30,5 cm na šírku a 35,5 cm do hĺbky. Navyše je štýlovým doplnkom doma i do kancelárie a úžasným darčekom pre hudobníkov a milovníkov hudby a kreatívnych projektov.
  • Aby toto veľké piano dokázalo hrať, je potrebné doň vložiť 6 batérií typu AAA (nie sú súčasťou balenia) a stiahnuť si bezplatnú aplikáciu LEGO Powered Up. Môžete využiť režim hrania hráčom a sami si tak na klavíri zahrať, prípadne môžete zapnúť režim automatického hrania a vypočuť si jednu zo štyroch skladieb.
  • Vďaka zrozumiteľnému návodu budete môcť stavať s radosťou a istotou, aj ak ste nováčikom vo svete LEGO stavebníc. Súčasťou súpravy je aj elegantná brožúrka o fanúšikovi LEGO stavebníc, ktorý tento model veľkého piana navrhol, a mnohých ďalších zaujímavostiach.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Ideas pre dospelých patrí do kolekcie inšpiratívnych modelov navrhnutých pre oddaných majstrov-umelcov, ktorí zbožňujú pohlcujúce a praktické kreatívne projekty.
  • Už od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a výsledný model veľkého piana tak bude nielen krásny, ale aj pevný.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..