Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Rachel 854120

Roztomil doplnok pre fanikov Rachel z Priateov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Rachel
SKU 854120
Séria LEGO Ideas
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Zaspomínajte si na zábavné scény z klasického televízneho sitkomu Priatelia s touto kľúčenkou LEGO Ideas Rachel (854120). Minifigúrka Rachel Greenovej je pripojená k odolnému kovovému krúžku a retiazke. Má slávny „Rachelin účes“ a uniformu servírky – presne takú, akú táto postava nosila, keď pracovala v kaviarni Central Perk. Táto kľúčenka je milý nápad na darček pre každého fanúšika Priateľov. Je ľahké pripojiť ju ku kľúčom alebo taške. Ich majiteľ tak bude mať obľúbenú priateľku neustále prisebe.

  • Táto kľúčenka zo série LEGO Ideas (854120) pozostáva z minifigúrky Rachel Greenovej pripojenej k odolnému kovovému krúžku a retiazke. Minifigúrka je prichytená ku kovovej retiazke a nedá sa odpojiť.
  • Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci.
  • Meria vyše 9 cm na dĺžku. Je vhodná pre fanúšikov od šiestich rokov veku. Zároveň ako úžasný darček určite poteší malých aj veľkých fanúšikov Priateľov vrátane majiteľov stavebnice LEGO Ideas CENTRAL PERK (21319).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..