Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31101 Monster truck

Úžasný drtiaci výkon hračkárskeho monster trucku, ktorý možno prestavať!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monster truck
SKU 31101
EAN 5702016616279
Kusy 163
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 14,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte tvorivú hru s touto úžasnou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 hračkárske modely v jednom balení: monster truck, pretekárske auto s cieľovou čiarou a dragster. Je skvelým darčekom pre deti. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna.
  • Aké výzvy vás čakajú? Deti môžu rozvíjať svoju predstavivosť a staviteľské zručnosti novými spôsobmi pri jazdení s monster truckom, brázdení s pretekárskym autom, dosahovaní rekordov s dragsterom alebo postavení niečoho úplne nového.
  • Táto stavebnica ponúka deťom 3 variácie: Creator 3 v 1 monster truck (31101), pretekárske auto alebo super rýchly dragster. Deti sa môžu hrať so stavebnicou samostatne alebo ju skombinovať s inými LEGO® stavebnicami na zdokonalenie svojich staviteľských zručností.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto neuveriteľnú stavebnicu. Výkonný monster truck, elegantné pretekárske auto a zábavný dragster sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku 7 a viac rokov.
  • Nabitý a pripravený na akciu! Monster truck meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 8 cm na šírku, takže je dostatočne veľký na skutočné vzrušenie a zároveň dostatočne malý, aby si ho mohli deti zobrať všade so sebou.
  • S detskou predstavivosťou poslúži na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Zábava sa začne, keď otvoríte škatuľu. Deti môžu stavať a prestavať akýkoľvek z 3 modelov podľa jednoduchých pokynov, vďaka ktorým je postavenie hračka. Môžu sa tak kochať svojím výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom slobodu rozvíjať svoje staviteľské a kreatívne zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Vzrušujúca stavebnica vozidla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať svoju predstavivosť.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..