Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ruské koleso 31119

Zbavn vlet do lunaparku, ktor sa d prestava na in modely

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ruské koleso
SKU 31119
EAN 5702016914160
Kusy 1002
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 61,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti milujú lunapark. Zaskáčte si na odrážadlách, užite si ruské koleso alebo sa pohupujte na hojdačkách. Tiež je pre vás ťažké vybrať si obľúbenú atrakciu? S touto sadou LEGO Creator 3v1 už nemusíte.

Veď zo stavebnice LEGO 31119 môžete postaviť tri rôzne atrakcie. Vyberiete si otáčavé ruské koleso, autíčka alebo hojdačky? A už máte dosť atrakcií? Potom si jednoducho postavte niečo nové sami!

Kompletný lunapark v jednej súprave

Súpravy LEGO 3v1 sú ideálne pre deti, ktoré nechcú stavať stále to isté. Všetky konštrukcie sú navyše plné pekných detailov. Napríklad toto ruské koleso LEGO sa môže naozaj otáčať a má osem gondol, do ktorých môžete umiestniť minifigúrky. K dispozícii je aj stánok s lístkami a balónmi so zvieratkami z balónov. To už poskytuje hodiny zábavy pri hraní.

Ak vás ruské koleso omrzí, jednoducho ho prestavajte na autíčka. Vďaka tomu si môžeš postaviť tri autíčka pre minifigúrky, ako aj stánok na predaj lístkov s mikrofónom pre hlásateľa. Ak chcete radšej postaviť nárazníkové lode, vytvorte konštrukciu vrátane chytacieho stroja a stroja na žuvačky. To bude zaručene skvelý deň na veľtrhu!

V detskej izbe upúta pozornosť

Aj keď sa s ruským kolesom LEGO chvíľu nehráte, sada vás bude baviť. Je to preto, že 27 cm vysoké, 16 cm hlboké a 26 cm široké ruské koleso je v detskej izbe skutočným lákadlom. Umiestnite ho na pekné miesto a vaše dieťa sa z neho bude môcť tešiť znova a znova.

Aj ďalšie sady LEGO Creator 3v1, ako napríklad stredoveký hrad, pirátska loď, domček/hračkárstvo a drak chrliaci oheň, vždy podnecujú detskú predstavivosť. K dispozícii sú sady s rôznymi motívmi. Kombinujte sady, ktoré vášmu dieťaťu najviac vyhovujú, a sledujte, ako vznikajú úplne nové štruktúry a príbehy.

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1: Ruské koleso (31119) nakopne detskú kreativitu, pretože obsahuje až 3 modely v 1 – ruské koleso, autodróm a hojdacie lodičky.
  • Táto LEGO stavebnica obsahuje 5 minifigúrok – mamu, otca, dieťa a 2 pracovníkov lunaparku, ktorí ešte vylepšia vzrušujúce chvíle strávené s tamojšími atrakciami.
  • Otočné ruské koleso obsahuje 8 gondol, v ktorých môžu sedieť minifigúrky, búdku na predaj lístkov, vozík so zvieratami z balónikov a psíka postaveného z kociek.
  • V autodróme nájdete 3 autíčka a búdku na predaj lístkov s megafónom, zatiaľ čo hojdacie lodičky majú aj automat s klepetovým ramenom a automat na žuvačky.
  • Táto 1 002-dieliková stavebnica zo série LEGO Creator 3 v 1 ponúka príjemné spoločné zážitky pri skladaní pre rodičov alebo opatrovateľov a ich deti vo veku od 9 rokov.
  • Ruské koleso meria vyše 27 cm na výšku, 16 cm do hĺbky a 26 cm na šírku, takže po vystavení v detskej izbe v prestávkach medzi hrami bude pôsobiť naozaj impozantne.
  • Pozritesi ďalšie úžasné nové stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 na rok 2021 vrátane vesmírneho dobrodružstva s raketoplánom (31117) a stredovekého hradu (31120).
  • Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom vymýšľať úžasné a dynamické príbehy zamerané na tri rozličné modely v každom balení.
  • Už viac od roku 1958 sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..