Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Krokodíl 31121

Fantastick zbava so zvieratami, ktor sa daj prestava

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Krokodíl
SKU 31121
EAN 5702016972061
Kusy 454
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa s touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1: Krokodíl (31121) obsahujú

cou divé zvieratá s radosťou vydajú k brehu rieky, kde zažijú zábavné dobrodružstvá so zvieracími spoločníkmi. Nechýba krokodíl postavený z kociek s pohyblivým telom a otváracou tlamou, ktorého dopĺňajú kostričky vtáka a ryby na obohatenie detských príbehov.

Divé zvieratá, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám
Zábava potrvá ešte dlhšie s týmito 3 úžasnými hračkárskymi zvieratami, ktoré si môžu deti postaviť s touto stavebnicou zo série LEGO Creator 3 v 1. Je medzi nimi pohyblivý krokodíl, ktorý sa dá prestavať na hada s pohyblivým telom alebo na žabu, ktorá dokáže vyplatiť jazyk – alebo môžu deti zapojiť fantáziu vytvoriť si úplne iného živočícha.

Kreatívne darčeky, ktoré sú zárukou nikdy nekončiacej zábavy
Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať nekonečnú akciu s 3 rôznymi modelmi v jednom balení! Zábava nemá konca-kraja, pretože každý model si môžu rozobrať a prestavať podľa toho, čo im práve zíde na um. Vyberte si niektorú z úžasných stavebníc zo série 3 v 1, medzi ktorými nechýbajú ani raketoplány, lunaparky a hrady.

  • Táto stavebnica LEGO Creator 3 v 1: Krokodíl (31121) podnieti detskú kreativitu, keďže obsahuje 3 modely v 1 – krokodíla, hada a žabu.
  • Každá pôsobivá LEGO stavebnica s divokými zvieratami je doplnená o menšie živočíchy pre ešte viac zábavy – krokodíl má vtáčika, had má myšku a žaba zasa mušku.
  • Tieto 3 divé zvieratá sú veľmi pohyblivé: krokodíl a had môžu pohybovať telom a tlamou, zatiaľ čo žaba má ohybné nohy a dokáže vyplaziť jazyk, čím inšpiruje deti pri hre.
  • Táto 454-dieliková stavebnica zo série LEGO Creator 3 v 1 je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré obľubujú obohacujúce staviteľské výzvy.
  • Krokodíl meria vyše 4 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – vďaka tomu má ideálne rozmery na to, aby sa s ňou mohli deti hrať doma alebo aby si ju vzali na návštevu ku kamarátovi.
  • Deti môžu zažiť trikrát viac zábavy, keďže si môžu vybrať medzi desivým krokodílom, nebezpečným hadom alebo hladnou žabou.
  • Pozrite si ďalšie úžasné nové stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 na rok 2021: vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom (31117), ruské koleso (31119) alebo stredoveký hrad (31120).
  • Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 sú úžasné zábavné a výhodné, pretože deti si z každého balenia môžu postaviť až 3 rôzne modely.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..