Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Safari domček na strome 31116

Zbava so zvieratkami v safari domeku na strome

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Safari domček na strome
SKU 31116
EAN 5702016889383
Kusy 397
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Súpravy LEGO 3 v 1 Creator umožňujú deťom vytvoriť tri rôzne stavby pomocou jednej sady. Na trh už bolo uvedených množstvo rôznych súprav 3 v 1 Creator. So stavebnicou LEGO 31116 Safari Domček na strome s divokými zvieratami sa deti od 7 rokov môžu vydať na vzrušujúce safari.

Najskôr si s touto sadou môžete vytvoriť domček na strome Safari s divokými zvieratami. Pozrite sa, ako žirafa navštívi ľudí v domčeku na strome. Zastaví sa tu aj pestrofarebný plameniak a roháč.

Domček na strome má rebrík a balkón, ako aj vnútorný priestor s toaletou a umývadlom. Stretnú sa chlapec a dievča čoskoro tvárou v tvár nastaviteľnej žirafe, alebo sa ukryjú v chatrči?

Lev alebo krokodíl

Už máte dosť domčeka na strome? Potom môžete postupovať podľa ďalších dvoch stavebných pokynov. Išli by ste radšej na safari s levom alebo krokodílom? S levom postavíte lietadlo, do ktorého sa zmestí jedna minifigúrka. Zostavíte aj strom a afrického trpasličieho papagája. To bude určite vzrušujúce dobrodružstvo!

Nechceli by ste radšej postaviť krokodíla? Patrí sem katamarán s nastaviteľnou plachtou. Takto zostane aj niekoľko tehál na stavbu afrického marabu. Na aké dobrodružstvo sa dnes vyberiete?

Zábavné stavby pre každý typ staviteľa

LEGO 31116 je vhodné pre deti od 7 rokov. Pomocou prehľadných stavebných návodov si môžu sadu ľahko zostaviť. Okrem toho ich 397 tehličiek vyzýva na vytvorenie vlastnej stavby. V tomto rámčeku teda nie sú len tri, ale nekonečný počet konštrukcií.

Sadu 3 v 1 môžete kombinovať s ďalšími sadami LEGO a popustiť uzdu svojej fantázii. Čo tak monster truck alebo hausbót? Alebo by ste radšej postavili rýchlu motorku či ohnivého draka? Alebo minifigúrky z domčeka na strome zrazu stretnú na svojom safari dinosaura? Možnosti sú nekonečné.

  • Stavebnica safari domčeka na strome 3 v 1 (31116) zo série LEGO Creator uchváti fantáziu detí 3 modelmi v 1 sade: domčekom na strome, lietadlom a loďkou.
  • Táto LEGO sada obsahuje minifigúrky chlapca a dievčaťa s fotoaparátom, ktoré hrám detí na safari dodajú ešte viac zábavy.
  • Domček na strome je vybavený balkónom s gaučom a rebríkom, interiérom s toaletou a umývadlom a dodáva sa aj s 3 zvieratkami z kociek: polohovateľnou žirafou, plameniakom a zobákorožcom.
  • Dvojplošník má kokpit pre minifigúrku a dodáva sa aj s figúrkami leva, stromu a papagája agapornisa. Katamarán sa zas dodáva s nastaviteľnou plachtou, krokodílom a bocianom marabu.
  • Táto 397-dielna sada 3 v 1 zo série LEGO Creator milovníkom zvierat vo veku od 7 rokov prináša zábavné modely a zaiste ich poteší aj ako darček na narodeniny či Vianoce.
  • LEGO domček na strome meria viac než 18 cm na výšku, 12 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Má teda dokonalé rozmery na hru alebo hrdé vystavenie v detskej izbe.
  • Vytváraj ešte väčšie dobrodružstvá s ostatnými LEGO Creator sadami 3 v 1: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112) Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113), Supermotorka (31114) a Surferský plážový domček (31118).
  • LEGO Creator sady 3 v 1 deťom umožňujú vychutnať si úžasnú a nápaditú hru pri vymýšľaní zábavných príbehov pre 3 rôzne modely v balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajúprísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..