Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31197 Andy Warhol’s Marilyn Monroe

Užite si tvorivé stavanie a nájdite životnú rovnováhu vďaka tejto umeleckej súprave

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andy Warhol’s Marilyn Monroe
SKU 31197
Kusy 3341
Séria LEGO Art
Vek 18+ vek
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vytvorte si ikonické umelecké dielo v 4 jedinečných variáciách s touto súpravou LEGO® Art (31197) Andy Warhol‘s Marilyn Monroe. Po príjemnom zážitku zo skladania môžete hotový obraz vystaviť na stene.
  • Potešte svoju tvorivosť touto 3 332-dielnou LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vyskladanie obrazu, exkluzívnu ceduľku s nápisom, rám z LEGO kociek, nový jedinečný háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • Pri stavaní tohto jedinečného umeleckého diela sa môžete naplno vyžívať v svojej tvorivosti. Okrem toho sa môžete o tejto umeleckej súprave dozvedieť more zaujímavostí vďaka nahrávke, ktorá je súčasťou balenia.
  • Objavte svoj obdiv k Andymu Warholovi alebo Marilyn Monroe pri stavaní tohto nevšedného výstavného kúsku. Je podmanivým darčekom pre vás či iných staviteľov, ktorí zbožňujú pohlcujúce kreatívne projekty.
  • Toto umelecké dielo 4 v 1 meria vyše 40 cm na šírku aj výšku. Krásne vynikne ako výstavný kúsok na stene alebo poličke a vďaka svojim autentickým prvkom zažiari v akejkoľvek zbierke. Táto LEGO® stavebnica sa predáva v 4 rôznych stavebných variáciách.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto umelecká súprava pre dospelých vám umožní oddýchnuť si pohlcujúcom stavaní z LEGO® dielikov a počúvaní jedinečnej nahrávky. Oddýchnite si od každodenných povinností a vytvorte si úchvatné nástenné umelecké dielo.
  • Projektom a svetom umenia vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Stavanie si môžete spríjemniť počúvaním nahrávky špeciálne vytvorenej k tejto súprave.
  • Modely slávnych umeleckých diel, hudobníkov, superhrdinov či temných pánov zo Sithu zo série LEGO® Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe a užiť si chvíľku len pre seba.
  • LEGO® stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme s cieľom uistiť sa, že každá LEGO Art stavebnica spĺňa normy v oblasti bezpečnosti. Práve preto je toto umeleckého dielo Andy Warhol‘s Marilyn Monroe nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..