Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31197 Andy Warhol’s Marilyn Monroe

Uite si tvoriv stavanie a njdite ivotn rovnovhu vaka tejto umeleckej sprave

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andy Warhol’s Marilyn Monroe
SKU 31197
EAN 5702016677683
Kusy 3341
Séria LEGO Art
Vek 18+ vek
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ak ste fanúšikom Andyho Warhola alebo Marilyn Monroe, táto sada je pre vás ako stvorená. Poskladajte si ikonické umenie s touto stavebnicou diela Andy Warhol‘s Marilyn Monroe (31197) zo série LEGO Art. Uniknite pred každodennými povinnosťami a doprajte si chvíľku pre seba pri tejto oddychovke.

Tvorivý projekt
Dajte slávnemu popovému portrétu Marilyn Monroe od Andyho Warhola nový nádych. Pri stavaní sa môžete započúvať do nahrávky, ktorá sa dodáva so sadou. Rozpráva o nej nečakané zaujímavosti a príbehy, vďaka ktorým sa môžete naplno ponoriť do sveta umenia a tvorivosti. Dielo po dokončení ozdobte exkluzívnou ceduľkou a následne si ho vystavte na stene alebo poličke.

Zapojte ruky i myseľ
Nepotrebujete byť umelcom alebo mať celú zbierku LEGO modelov, aby ste si dokázali užiť stavanie tohto obrazu. Po dokončení ho môžete hrdo vystaviť na obdiv. Táto súprava zo série LEGO Art patrí do kolekcie inšpiratívnych stavebníc pre dospelých, ktorých zaujíma popová kultúra, umenie, dizajn a architektúra. Sú skvelým darčekom pre každého, kto hľadá nový projekt (vrátane vás).

  • Vytvorte si ikonické umelecké dielo v 4 jedinečných variáciách s touto súpravou LEGO Art (31197) Andy Warhol‘s Marilyn Monroe. Po príjemnom zážitku zo skladania môžete hotový obraz vystaviť na stene.
  • Potešte svoju tvorivosť touto 3 332-dielnou LEGO súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vyskladanie obrazu, exkluzívnu ceduľku s nápisom, rám z LEGO kociek, nový jedinečný háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • Pri stavaní tohto jedinečného umeleckého diela sa môžete naplno vyžívať v svojej tvorivosti. Okrem toho sa môžete o tejto umeleckej súprave dozvedieť more zaujímavostí vďaka nahrávke, ktorá je súčasťou balenia.
  • Objavte svoj obdiv k Andymu Warholovi alebo Marilyn Monroe pri stavaní tohto nevšedného výstavného kúsku. Je podmanivým darčekom pre vás či iných staviteľov, ktorí zbožňujú pohlcujúce kreatívne projekty.
  • Toto umelecké dielo 4 v 1 meria vyše 40 cm na šírku aj výšku. Krásne vynikne ako výstavný kúsok na stene alebo poličke a vďaka svojim autentickým prvkom zažiari v akejkoľvek zbierke. Táto LEGO stavebnica sa predáva v 4 rôznych stavebných variáciách.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto umelecká súprava pre dospelých vám umožní oddýchnuť si pohlcujúcom stavaní z LEGO dielikov a počúvaní jedinečnej nahrávky. Oddýchnite si od každodenných povinností a vytvorte si úchvatné nástenné umelecké dielo.
  • Projektom a svetom umenia vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Stavanie si môžete spríjemniť počúvaním nahrávky špeciálne vytvorenej k tejto súprave.
  • Modely slávnych umeleckých diel, hudobníkov, superhrdinov či temných pánov zo Sithu zo série LEGO Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe a užiť si chvíľku len pre seba.
  • LEGO stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky testujeme s cieľom uistiť sa, že každá LEGO Art stavebnica spĺňa normy v oblasti bezpečnosti. Práve preto je toto umeleckého dielo Andy Warhol‘s Marilyn Monroe nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..