Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31201 Harry Potter Erby Rokfortu

Ukáž svoju vernosť fakulte pôsobivým mozaikovým obrázkom na stenu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Harry Potter Erby Rokfortu
SKU 31201
Kusy 4249
Séria LEGO Harry Potter
Vek 18+ vek
Cena LEGO 127,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Daj najavo svoje nadšenie pre všetko, čo súvisí s Rokfortom, s touto stavebnicou LEGO® Art Harry Potter™ Erby Rokfortu (31201), ktorá ti umožňuje postaviť a vystaviť na obdiv jeden zo štyroch detailných erbov fakúlt.
  • Oddýchni si od každodenných povinností s touto LEGO® stavebnicou zo 4249 dielikov vrátane deviatich nástenných podložiek, exkluzívneho dielu s logom Harry Potter™, rámu z LEGO kociek, jedinečného háčika a nástroja na ukladanie dielikov.
  • S touto sadou sa ponoríš do sveta umenia, vlastnoručnej výroby a Harryho Pottera, oddýchneš si a načerpáš sily. A vďaka priloženým zvukovým nahrávkam sa počas stavania dozvieš viac o čarodejníckych fakultách.
  • Osláv svoju lásku ku kúzlam a dobrodružstvám tak, že si postavíš a vystavíš túto jedinečnú umeleckú nástennú mozaiku. Ak sa chceš zrelaxovať ešte viac, skombinuj štyri sady a vytvor kompletný erb Rokfortu.
  • Tento kúsok má štvorcový tvar s dĺžkou strany 40 cm. Ponúka štyri možnosti na stavanie a uvoľňujúcu činnosť pre tebaa ďalších nadšencov Harryho Pottera v tvojom živote, ktorí tiež obľubujú vyrábanie umeleckých predmetov.
  • Projektom ťa prevedie elegantná brožúrka s návodom. Obsahuje protistresovú mapu a inšpiráciu na oddych v LEGO® štýle.
  • Stavebnice zo série LEGO® Art sú ideálne pre dospelých. Skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stene či poličke a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň nimi môžeš naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že nástenné erby Rokfortu spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..