Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Harry Potter Erby Rokfortu 31201

Uk svoju vernos fakulte psobivm mozaikovm obrzkom na stenu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Harry Potter Erby Rokfortu
SKU 31201
EAN 5702016914535
Kusy 4249
Séria LEGO Harry Potter
Vek 18+ vek
Cena LEGO 87,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Harryho Pottera môžu svoj záujem o slávny čarovný svet ukázať jedným zo štyroch erbov na stenu so sadou LEGO Art Harry Potter Erby Rokfortu(31201) a zároveň si v ňom dopriať vytúžený oddych.

Úľava od stresu
Poskladaj si mozaikový erb svojej obľúbenej rokfortskej fakulty – Chrabromilu, Slizolínu, Bifľomoru alebo Bystrohlavu – s touto 4 249-dielnou stavebnicou obrázka na stenu. Pri stavaní sa započúvaj do nahrávky, ktorá je súčasťou balenia, a zisti všetko o fakultách a svete Harryho Pottera. Pripravený na zmenu? Erb prestavaj alebo nazbieraj všetky 4 a poskladaj si kompletnú zbierku.

Kreatívne koníčky pre dospelých
Ak si chceš užiť tvorivosť a krásu tejto sady, nemusíš byť umelcom ani LEGO zberateľom. Po zostavení si ju môžeš s hrdosťou vystaviť doma či v práci. Táto sada zo série LEGO Art patrí do kolekcie stavebníc zameraných na umenie, hudbu, dizajn a architektúru, ktoré sú skvelým darčekom pre dospelých (aj teba), ktorí hľadajú nové hobby či projekt.

  • Daj najavo svoje nadšenie pre všetko, čo súvisí s Rokfortom, s touto stavebnicou LEGO Art Harry Potter Erby Rokfortu (31201), ktorá ti umožňuje postaviť a vystaviť na obdiv jeden zo štyroch detailných erbov fakúlt.
  • Oddýchni si od každodenných povinností s touto LEGO stavebnicou zo 4249 dielikov vrátane deviatich nástenných podložiek, exkluzívneho dielu s logom Harry Potter, rámu z LEGO kociek, jedinečného háčika a nástroja na ukladanie dielikov.
  • S touto sadou sa ponoríš do sveta umenia, vlastnoručnej výroby a Harryho Pottera, oddýchneš si a načerpáš sily. A vďaka priloženým zvukovým nahrávkam sa počas stavania dozvieš viac o čarodejníckych fakultách.
  • Osláv svoju lásku ku kúzlam a dobrodružstvám tak, že si postavíš a vystavíš túto jedinečnú umeleckú nástennú mozaiku. Ak sa chceš zrelaxovať ešte viac, skombinuj štyri sady a vytvor kompletný erb Rokfortu.
  • Tento kúsok má štvorcový tvar s dĺžkou strany 40 cm. Ponúka štyri možnosti na stavanie a uvoľňujúcu činnosť pre tebaa ďalších nadšencov Harryho Pottera v tvojom živote, ktorí tiež obľubujú vyrábanie umeleckých predmetov.
  • Projektom ťa prevedie elegantná brožúrka s návodom. Obsahuje protistresovú mapu a inšpiráciu na oddych v LEGO štýle.
  • Stavebnice zo série LEGO Art sú ideálne pre dospelých. Skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stene či poličke a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň nimi môžeš naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že nástenné erby Rokfortu spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..