Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Narodeninový klaun 40348

Oslv svoj de s LEGO BrickHeadz narodeninovm klaunom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Narodeninový klaun
SKU 40348
Kusy 150
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 5,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Urob niečí deň ešte špeciálnejším s touto súpravou 40348 Narodeninový klaun od LEGO BrickHeadz. Táto roztomilá skladačka postavičky má všetky detaily, ktoré by ste očakávali u klauna na slávnostné príležitosti, ako pestrofarebné oblečenie, ikonické oranžové vlasy a kužeľovitý klobúk, ďalej 2 balóny, darček k narodeninám, vlajku s nápisom Happy Birthday (Všetko najlepšie k narodeninám) a tortu so sviečkou. V tejto zábavnej súprave nájdeš aj súpravu samolepiek s nápisom „HAPPY BIRTHDAY!“ (VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM) vo vybraných jazykoch.

  • Zostaviteľný variant LEGO BrickHeadz narodeninového klauna obsahuje typické oči v štýle BrickHeadz a detaily klauna ako v skutočnosti vrátane pestrofarebného oblečenia, ikonických oranžových vlasov a kužeľovitého klobúka, 2 balónov, darčeka k narodeninám, vlajky s nápisom Happy Birthday (Všetko najlepšie k narodeninám) a torty so sviečkou.
  • Odkaz na samolepke je k dispozícii v angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine, španielčine, portugalčine, japončine, čínštine, kórejčine a maďarčine.
  • Zabav sa pri rozširovaní svojej LEGO BrickHeadz zbierky o veľkú škálu postavičiek z obľúbených filmov, seriálov, hier a komiksov.
  • Zmiešaj diely z rôznych skladačiek postavičiek LEGO BrickHeadz a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
  • Hračka narodeninového klauna meria viac ako 12 cm na výšku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..