Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zlatá rybka 40442

Dve roztomil zlat ryby , model zo srie BrickHeadz na postavenie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zlatá rybka
SKU 40442
EAN 5702016910889
Kusy 186
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 8,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti, ktoré milujú zvieratá, si obľúbia túto stavebnicu BrickHeadz Zlatá rybka (40442) na vystavenie. Obe zlaté rybky sú umiestnené na kultových BrickHeadz stojanoch a vyzerajú pripravené robiť bubliny pod vodou. Stojany zapadajú do robustnej modrej podložky, ktorá tiež obsahuje koraly, rastliny a dve samolepky – jednu s bublinami, jednu s koralmi – na ozdobenie podložky. Táto stavebnica domácich miláčikov je ideálny darček pre všetky deti, zberateľov série BrickHeadz a milovníkov domácich zvierat.

  • Zberateľská stavebnica so zábavnými LEGO BrickHeadz modelmi dvoch zlatých rybiek vo vodnom prostredí.
  • Poslúži ako skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc, zberateľov série BrickHeadz a milovníkov domácich zvierat vo veku od ôsmich rokov.
  • Tento 186-dielny model má výšku viac než 10 cm a obsahuje koraly a rastliny, ako aj dve samolepky – jednu s bublinami, jednu s koralmi – na ozdobenie podložky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..