Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pohár 40385

Pohr ako stavebnica aj prostriedok oslavy ivotnch vazstiev!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pohár
SKU 40385
Kusy 200
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 12,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Oslávte úspechy a výnimočných ľudí vo vašom živote s touto pestrofarebnou stavebnicou pohára z edície LEGO Iconic (40385). Súprava obsahuje rôzne doplnky a samolepky, ktorými môžete pohár ozdobiť podľa rôznych príležitostí. Nájdete tu samolepky rôznych druhov: od samolepiek so znakmi zo športovej oblasti po priania k sviatkom či pochvalné odkazy, ako napríklad „Výborne!“, „Najlepšia mamička na svete“, „Najlepší otecko na svete“, „Najlepší kamarát“ a „Hrdina“. Táto stavebnica je zárukou, že obdarovaný sa bude cítiť ako víťaz! Súprava môže slúžiť ako zábavný kreatívny narodeninový darček či za odmenu pri nejakom skvelom výkone.

  • Týmto zostaviteľným pohárom z edície LEGO Iconic môžete zábavne a kreatívne odmeňovať úspechy. Táto stavebnica obsahuje aj rôzne doplnkové prvky a znaky zo športovej oblasti/pochvalné odkazy na samolepkách, vďaka ktorým si môžete pohár prispôsobiť podľa želania.
  • Táto stavebnica s 200 dielmi sa dá výborne využiť na samostatné stavanie alebo na spoločnú zábavu s priateľmi a rodinou. Skvelo sa hodí ako darček pre deti a všetkých LEGO fanúšikov od 7 rokov.
  • Pohár zostavený z kociek sa skvelo vyníma ako výrazne farebný model, vďaka ktorému môžete upozorniť na významné úspechy tak, že ich nikto neprehliadne. Meria vyše 14 cm na výšku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..