Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO BB-8 40431

Brilantn zberatesk ilustrcia BB-8 z kociek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO BB-8
SKU 40431
Kusy 171
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 17,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vytvorte si parádnu 3D ilustráciu BB-8 s touto parádnou stavebnicou z LEGO kociek (40431) pre deti a všetkých fanúšikov astromechanického droida. Portrét na podložke 12×16 cm vyzerá skvelo vystavený len tak alebo zavesený na stene vďaka zabudovanému háčiku. Parádny narodeninový darček alebo prekvapenie pri akejkoľvek príležitosti. Stavebnica je skvelým doplnkom do zbierky portrétov z radu obrázkov z LEGO kociek každého staviteľa.

  • Starší aj mladší Star Wars fanúšikovia si vychutnajú stavanie a vystavovanie tohto umeleckého kúsku z LEGO kociek: roztomilého Star Wars droida BB-8 v podobe skladacieho modelu z radu obrázkov z LEGO kociek.
  • Je to parádny darček pre deti vo veku 8 rokov a viac. Táto stavebnica so 171 dielikmi je súčasťou radu obrázkov z LEGO kociek, ktorá prináša zberateľské skladacie 3D ilustrácie ikonických postáv na podložkách s rozmermi 12×16 cm.
  • Stavebnica LEGO Brick Sketches BB-8 meria vyše 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a 3 cm do hĺbky. Je pozoruhodným kúskom na vystavenie, či už samostatne na rímse nad kozubom, alebo zavesená na stene pomocou zabudovaného háčika.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..