Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41255 Párty v Popíkove

Tvorivá zábava s domčekom na strome z filmu Trolls World Tour

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Párty v Popíkove
SKU 41255
EAN 5702016616811
Kusy 380
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Sledujte, ako predstavivosť detí rastie s touto akciou nabitou stavebnicou domčeka na strome (41255) inšpirovanou filmom Trollovia- Svetové turné.
  • Vďaka piatim minifigúrkam trollov vrátane exkluzívnych postáv (Guy Diamant a Miny Diamant) sa hra môže okamžite začať. Deti si môžu vychutnať zábavnú a zároveň náročnú stavbu, potom sa pustiť do vytvárania množstva dobrodružstiev pre svojich trollov.
  • Zaveste dve tobolky na strom alebo ich uzavrite a vezmite si zábavu na cesty! Deti môžu dokonca pridať tretiu tobolku (Poppy a jej tobolka, 41251) a získať tak ešte viac zábavy z nového filmu Trollovia.
  • S množstvom doplnkov a funkcií na objavovanie predstavuje táto stavebnica skvelý darček pri rôznych príležitostiach. Takže ak hľadáte tvorivé darčeky alebo roztomilé hračky zo sveta trollov pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov, toto je rozhodne dobrá voľba.
  • Tento trollí domček s rozmermi viac než 22 cm na výšku vyzerá po zostavení naozaj pôsobivo. A šikovné na ňom je to, že tobolky možno odoberať a prenášať. Takáto zábava na cestách meria vyše 11 cm na výšku.
  • Párty v Popíkove nepotrebuje žiadne batérie! Na postavenie tohto modelu a vytváranie vlastných trollích príbehov (alebo na vytváranie obľúbených scén z nového filmu Trollovia) deti potrebujú iba lásku k nápaditej hre.
  • Chcete dopriať ešte menším staviteľom radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, máte v rukách LEGO® stavanie v digitálnej ére!
  • Doprajte fanúšikom trollov šancu zahrať sa s ich obľúbenými trollími postavami a vytvoriť scény z filmu Trollovia vďaka stavebniciam LEGO® Trolls World Tour.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najprísnejšie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • V skupine LEGO® Group nechávame LEGO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, ohýbame, naťahujeme a robíme na nich škrabance, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, takže si môžete byť istí, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..