Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41258 Koncert vo Funky City

Otvorte spolu s trollmi svet tvorivých hier

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Koncert vo Funky City
SKU 41258
EAN 5702016684452
Kusy 494
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Dajte malým fanúšikom trollov možnosť objaviť nádherný svet hudby a zábavy s touto súpravou LEGO® Trollovia: Svetové turné (41258) Koncert vo Funky City inšpirovanou rozprávkou Trollovia.
  • Vďaka 5 minifigúrkam trollov vrátane exkluzívneho funky trolla sa hra začína hneď po otvorení balenia. Deti si môžu vychutnať zábavnú stavbu štýlového koncertného pódia, potom sa pustiť do vytvárania množstva dobrodružstiev pre svojich trollov.
  • Táto akciou nabitá stavebnica obsahuje mnoho doplnkov na zábavné hry vrátane klávesov, 2 gitár, tuby, trúbky a mikrofónov. Deti môžu trollom dokonca dodať štýl vďaka štýlovým doplnkom do vlasov.
  • Táto súprava je vďaka svojim mnohým funkciám nápaditým vianočným darčekom pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 6 rokov so záľubou v trolloch, figúrkach a herných súpravách.
  • Táto farebný budova trollov meria vyše 25 cm na výšku a 21 cm do hĺbky. Je tak zábavnou hračkou pre deti, ktoré zbožňujú nápadité hry.
  • Táto zábavná hračka pre deti nevyžaduje batérie. Je tak skvelou novinkou pre fanúšikov filmu Trollovia, ktorí túžia po tvorivých hrách.
  • Teraz si už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour podporuje hry detí na postavy v scénach z filmu Trollovia od štúdia DreamWorks, čím si precvičujú tvorivosť.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najprísnejšie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..