Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41398 Stephanie a jej dom 4+

Deti si hry v rodinnom dome Stephanie zaiste zamilujú!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stephanie a jej dom 4+
SKU 41398
Kusy 170
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte malým staviteľom hodiny nápaditej zábavy so súpravou Stephanie a jej domu (41398) vhodnou pre deti od 4 rokov. Predškoláci si túto súpravu domu bezpochyby zamilujú. Môžu si ho postaviť a následne sa v ňom zahrať na scénky zo seriálu LEGO® Friends, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • Súčasťou tejto hračky pre deti sú LEGO® Friends minibábiky Stephanie, Alicia a James, ich psík, ako aj všetky kocky potrebné na postavenie dvojposchodového domu so spálňou, kúpeľňou, kuchyňou, jedálňou a hojdačkou.
  • Súčasťou súpravy je základná podložka na stavanie a múr, vďaka ktorým je stavebnica rýchlo hotová a celá rodina sa môže čoskoro pustiť do zábavných hier. Tvorivé hry podnietia aj rozkošné doplnky, ako je napríklad mini croissant.
  • Skvelý vianočný darček pre deti, ktoré zbožňujú hry na rodinku. Táto parádna 170-dielna súprava je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia drobnú odmenu.
  • Táto 170-dielna súprava meria vyše 16 cm na výšku a 12 cm na šírku, takže ako výstavný kúsok vám určite nebude zavadzať. Je kompatibilná aj s inými LEGO® dielikmi, takže poslúži aj ako rozšírenie k hrám s ostatnými zakúpenými súpravami.
  • K hre s touto zábavnou hračkou nie sú potrebné batérie. Vďaka základným podložkám môžu deti začať s výstavbou tejto farebnej tvorivej súpravy hneď po otvorení balenia!
  • Táto 170-dielna stavebnica s minibábikami sa dodáva s návodom, ktorý deťom pomôže porozumieť jednotlivým krokom pri stavaní a pestovať ich sebaistotu.
  • Stavebnica Stephanie a jej domu pre deti staršie ako 4 roky je skvelým vianočným darčekom, ktorý vašich najmenších zavedie do sveta hrdinov všedného dňa zo série LEGO® Friends. Obsahuje aj základnú podložku na stavanie a stenu, vďaka ktorým budú deti môcť stavať jednoducho a s istotou.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všelijakými spôsobmi: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá detská stavebnica zo série LEGO Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..