Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41433 Párty loď

Párty loď do detských izbičiek vnáša letnú zábavu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Párty loď
SKU 41433
Kusy 640
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 84,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Poznáte dieťa, ktoré zbožňuje párty atmosféru? Potom je táto súprava párty lode (41433) preň ako stvorená! Nakopnite detskú fantáziu s touto súpravou, v ktorej sa deti zabavia na štýlovej lodi.
  • Táto súprava okrem lode obsahuje 3 minibábiky a figúrku plameniaka, s ktorými na deti čaká kopec herných možností. Loď sa okrem toho dodáva s vodným skútrom, loďkou v tvare plameniaka a predajňou plážových doplnkov, ktoré dodávajú hre nový rozmer.
  • Deti si užijú hry v úlohe LEGO® Friends kamarátovAndrey, Emy alebo Ethana, ktorí sa plavia na párty lodi alebo oddychujú na prístave s nafukovačkou plameniaka, pracujú v plážovom obchodíku alebo jazdia na vodnom skútri.
  • Deti vo veku nad 7 rokov, ktoré zbožňujú byť v centre pozornosti, si plavbu na párty lodi (41433) určite zamilujú. Táto 640-dielna LEGO® súprava je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti, ktoré zbožňujú nevšedné zberateľské dopravné prostriedky.
  • Loď meria vyše 12 cm na výšku a 35 cm na dĺžku a tak ako výstavný kúsok nezaberá veľa miesta. Ak deti túžia rozšíriť svoje herné možnosti, môžu pridať aj iné LEGO® kocky zo súprav, ktoré majú doma: všetky LEGO súpravy sú totiž kompatibilné.
  • Batérie nie sú potrebné! Súpravu poháňa detská fantázia, ktorej pri hrách pomáhajú dva pohonné prvky, vďaka ktorým sa loď zdanlivo hýbe.
  • Ako všetky LEGO® súpravy, aj táto stavebnica lode sa dodáva so zrozumiteľným tlačeným návodom, vďaka ktorému ju deti nad 7 rokov postavia raz-dva.
  • Zaveďte dieťa na dovolenku do mestečka Heartlake a nechajte, aby sa vďaka svojej fantázii vydalo na cestu dobrodružstva s kamarátmi z LEGO® Friends po boku.
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group testujeme kocky na maximum, aby sme sa uistili, že naše úžasné súpravy spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti kvality. Práve preto sú LEGO® hračky tými najlepšími a najbezpečnejšími hračkami pre deti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..