Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41424 Zklada zchranrov v dungli

Doprajte deom hodiny zbavy v dungli s touto hrakrskou zkladou zchranrov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zklada zchranrov v dungli
SKU 41424
EAN 5702016619096
Kusy 648
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Umožnite milovníkom zvierat vydať sa na dobrodružstvo zo série LEGO® Friends so súpravou Základňa záchranárov v džungli (41424), v ktorom zachránia leňocha a privedú ho naspäť do svätyne na strome.
  • Táto súprava s domčekom na stromeobsahuje 3 zostaviteľné minibábiky, 2 figúrky slonov a 2 figúrky leňochov. Tvorivé hry sú isté vďaka parádnym doplnkom, ako sú hračkárske vysielačky, súprava na záchranu zvierat a robotí drón.
  • Súčasťou tejto súpravy záchrannej základne sú klinika a strážna veža, ktoré spája povrazový most. Kamaráti sa plnou rýchlosťou dostavia na pomoc leňochovi, ktorý uviazol v strome, a neskôr sa spoločne stretnú v chatrči.
  • Pre deti vo veku nad 8 rokov bude táto záchranárska stavebnica príjemnou stavebnou výzvou. Je skvelým vianočným alebo narodeninovým darčekom pre deti, ktoré sa rady starajú o zvieratká.
  • Domček na strome meria vyše 28 cm na výšku a 31 cm na šírku a skvele vynikne ako výstavný kúsok. Keďže sú všetky LEGO hračky kompatibilné, deti k nemu môžu pridať iné LEGO® kocky a rozšíriť tak herné možnosti.
  • Na pohon tejto džungľovej akcie nie sú potrebné žiadne batérie. Strom s leňochom funguje len na základe ručného stlačenia. To znamená, že sa hry na záchranu zvierat môžu začať hneď po dostavaní modelu.
  • Táto úžasná hračka s motívom džungle sa dodáva s podrobným návodom. Ak chcete zábavu okoreniť, stiahnite si aplikáciu LEGO® Building Instructions a získajte prístup k intuitívnemu návodu Instructions PLUS, v ktorom si deti môžu svoj model priblížiť a všelijako zobrazovať.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® Friends súpravy tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • Okrem toho, že LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, v spoločnosti LEGO Group ich testujeme na maximum, aby ste si boli istí, že súpravu môžu deti bezpečne používať.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..