Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovné atrakcie v lunaparku 41689

Stavebnica ruskho kola a mkaky pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné atrakcie v lunaparku
SKU 41689
EAN 5702016943511
Kusy 545
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 41,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Keď si deti chcú užiť zábavný lunapark, už viac nemusia čakať, kedy dorazí do mesta! Čarovné atrakcie v lunaparku (41689) zo série LEGO Friends prinášajú do detských izbičiek karnevalovú zábavu každý deň! Deti sa môžu zviesť na krútiacom sa ruskom kole s rozkošnými fialovými vozňami, obsluhovať zákazníkov v predajni s cukríkmi alebo zabávať davy predvádzaním kartových trikov.

Kúzelné chvíle pre celú rodinu
Deti ostanú očarené kúzelnou šmýkačkou, na ktorej návštevníci dokážu zmiznúť! Predvádzanie tohto kúzla zmiznutia pred rodinou si malí kúzelníci zaiste zamilujú. Set dospelým ponúka skvelú možnosť zahrať sa v lunaparku spolu s deťmi a zaspomínať si tak na svoje klasické kolotočové jazdy.

Hry plné kúzel v skutočnom svete
LEGO Friends stavebnice deťom umožňujú objavovať vzrušujúci pestrofarebný svet spolu s kamarátmi, ktorí ich vždy vo všetkom podporia.

 • Stavebnica LEGO Friends (41689) Čarovné atrakcie v lunaparku je ideálnou odmenou pre tvorivé deti, ktoré zbožňujú karneval. Súčasťou tejto stavebnice je kúzelnícky prvok, ktorým deti môžu ohúriť svojich kamarátov.
 • Táto karnevalová stavebnica sa dodáva s 3 LEGO Friends minibábikami, ktoré sú oblečené v lunaparkovom oblečení a majú pomaľované tváre. Nechýbajú ani tvorivé doplnky, ako sú žonglovacie palice, lízatko, cylinder a mapa lunaparku.
 • Deti si môžu zajazdiť na LEGO ruskom kolese,zabávať davy kartovými trikmi, žonglovať, obsluhovať návštevníkov v stánku s cukríkmi alebo ich nechávať zmiznúť v kúzelnej špirálovej šmýkačke!
 • Spodná časť šmýkačky má šikovne navrhnuté zrkadlové panely, vďaka ktorým minibábika „zmizne“. V skutočnosti však len vyjde v zadnej časti modelu a prekvapí všetkých kamarátov, ktorí ju budú čakať vpredu!
 • Tento LEGO Friends set je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre tvorivé deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú hry s kamarátmi plné čarovných trikov.
 • Ruské kolo meria vyše 22 cm na výšku, 18 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Šmýkačka zas meria vyše 28 cm do výšky, 14 cm do šírky a 15 cm do hĺbky.
 • Pre ešte viac zábavy možno kombinovať s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686) Čarovné stánky v lunaparku (41687) Čarovný karavan (41688)
 • Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).
 • Zaveďte deti do kúzelného sveta mestečka Heartlake, kde môžu objavovať, čo ich skutočne zaujíma, a to po boku svojich kamarátov.
 • LEGO Friends stavebnice spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
 • Všetky nové LEGO hračky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..