Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41427 Ema a jej obchod s módnymi doplnkami

V krajčírskom štúdiu a módnom butiku môžu deti neustále svoje bábiky prezliekať

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ema a jej obchod s módnymi doplnkami
SKU 41427
EAN 5702016619126
Kusy 343
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Dajte deťom možnosť štýlovo sa hrať so stavebnicou Ema a jej obchod s módnymi doplnkami (41427). Na dolnom poschodí sa nachádza módny butik, v ktorom sa deti zahrajú na nákupy oblečenia, a na hornom zas môžu navrhovať jedinečné kúsky.
  • Súčasťou tejto stavebnice sú krajčírske štúdio a butik, 2 zostaviteľné minibábiky, módne doplnky vrátane novinky júna 2020, lesklých textilných sukní, nožnice a látky. Deti si tak zaiste užijú hodiny tvorivých hier.
  • Okrem toho môžu deti oddeliť vrchné poschodie a hrať sa s butikom a krajčírskym štúdiom oddelene. Získajú tak lepší prístup k zábavným funkciám butiku, ako je otočný podstavec a otočná kabínka.
  • Hľadáte zábavnú hračku pre deti vo veku od šiestich rokov? Táto 343-dielna stavebnica je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre chlapcov i dievčatá, ktoré zbožňujú hry plné módy alebo odmeňujúce stavebné projekty.
  • Tento dvojposchodový módny butik meria vyše 17 cm na výšku a 16 cm na šírku, takže úžasne vynikne vystavený v každejizbičke. Deti ho môžu tiež kombinovať s ostatnými LEGO® hračkami pre ešte viac tvorivej zábavy.
  • Vďaka plejáde úžasných funkcií je táto módna stavebnica pre deti zdrojom hodín zábavy. Navyše nevyžaduje batérie, takže zábava nemá konca.
  • Tak ako všetky LEGO® stavebnice, aj táto módna stavebnica obsahuje zrozumiteľný návod, ktorý bol navrhnutý tak, aby s ním deti vo veku od 6 rokov stavanie hravo zvládli i bez pomoci dospelých. Podporuje tak samostatnosť a sebavedomie.
  • Zaveďte deti do LEGO® mestečka Heartlake, v ktorom sa odohráva množstvo vzrušujúcich misií plných zvieratiek, stretnutí a úžasných kamarátov.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® stavebnice najprísnejšie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že ich malé pršteky vždy dokážu jednoducho spojiť i oddeliť.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby ste mali istotu, že táto stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.“

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..