Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41430 Aquapark

Podarujte deťom túto štýlovú stavebnicu aquaparku a rozvírte more zábavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Aquapark
SKU 41430
EAN 5702016619157
Kusy 1001
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Rozvírte more zábavy v detských izbičkách s touto hračkou plnou rôznych funkcií. Súpravu LEGO® Friends (41430) Aquapark si môžu najskôr postaviť a potom celého hodiny skúmať jej zábavné prvky.
  • Na divokú jazdu sú pripravené minibábiky zo série LEGO® Friends, Stephanie, Ema a Olivia, a plavčíka im robí Mason. Novinkou júna 2020 je ružová figúrka plameniaka, ktorá súprave dodáva živý, farebný nádych.
  • S touto zábavnou hračkou sa možno hrať toľkými rôznymi spôsobmi! Minibábiky sa môžu skĺzaťtroma šmýkačkami alebo si oddýchnuť v horúcom kúpeli. Rovnako sa deti môžu zahrať na plavčíka, ktorý dohliada na plavcov, alebo podávať zmrzlinu zo zmrzlinárskeho auta.
  • Chcete svojho malého staviteľa zabaviť? Potom je tento úžasný narodeninový darček preňho ako stvorený! Pozostáva z 1 001 dielikov, takže deti vo veku nad 8 rokov bude dostatočne dlho zabávať a po dokončení ho s hrdosťou vystavia.
  • Táto rozmerná súprava meria vyše 31 cm na výšku, 33 cm na šírku a 19 cm do hĺbky, takže je dokonalou voľbou pre deti, ktoré túžia po zábave vo veľkom. Môžu ju kombinovať s ostatnými LEGO® kockami, ktoré už majú doma.
  • Táto hračka nevyžaduje batérie. Poháňa ju len detská predstavivosť, takže letná zábava sa nikdy neskončí!
  • LEGO® súpravy sú navrhnuté tak, aby podporovali samostatné hry. Práve preto je súčasťou každej súpravy zrozumiteľný návod, vďaka ktorému môžu deti stavať úplne bez pomoci a následne sa pochváliť vlastnoručne vyrobenou stavbou.
  • Dajte deťom možnosť vydať sa na letné dobrodružstvo so sériou LEGO® Friends, na ktorom ich čaká samá zábava a vrelé privítanie. V mestečku Heartlake deti zistia, že s pomocou kamarátov dokážu čokoľvek.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958.
  • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky testuje s cieľom uistiť sa, že každá stavebnica spĺňa najvyššie kritéria v oblasti kvality. Práve preto sú LEGO® súpravy tými najlepšími (a najbezpečnejšími) hračkami pre deti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..