Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Auto s prívesom a výcvik koníka 41441

Zbavn jazdeck set, ktor deti nau stava

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Auto s prívesom a výcvik koníka
SKU 41441
EAN 5702016916812
Kusy 148
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosť rozvíjať staviteľské zručnosti a zároveň objaviť lásku k zvieratkám so stavebnicou LEGO Friends Auto a výcvik koňa (41441). Pestrofarebná stavebnica ranča sa dodáva s autíčkom, prívesom pre koňa, fúrikom, 2 minibábikami a figúrkami koníka a žriebätka.

Rýchly začiatok
Táto stavebnica zo série 4+ je plná prvkov, ktoré deťom zaručia skvelý herný zážitok. V každom vrecúšku s kockami nájdu model a postavičku, aby sa mohli zabávať aj počas stavania! Tento tvorivý darček zároveň obsahuje aj 2 štartovacie kocky, ktoré predstavujú čiastočne postavený základ pre modely autíčka a stajne.

Tá najlepšia rodinná zábava
Sety zo série 4+ sú skvelými hračkami, vďaka ktorým sa deti môžu pri skladaní zabávať spolu s dospelými. Dodávajú sa s jednoduchým obrázkovým návodom, ktorý je ideálny pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať, a navyše umožňujú prístup k digitálnemu návodu Instructions PLUS. Ten je dostupný v aplikácii LEGO Building Instructions a ponúka nástroje na približovanie, zobrazovanie či otáčanie modelu, ktoré deťom pomôžu pri stavaní. Navyše si tam deti môžu svoj pokrok v stavaní uložiť a neskôr sa k nemu vrátiť.

  • Táto hodnotná stavebnica Auto s prívesom a výcvik koníka (41441) deti od 4 rokov naučí stavať a zároveň sa zabávať pri staraní sa o zvieratká. Súčasťou je auto a stajňa, takže plejáda herných možností je istá.
  • Obsahuje LEGO Friends minibábiky Stephanie a Emmu, koníka s pohyblivou hlavou a žriebätko. Každé vrecúško s kockami obsahuje postavičku, takže zábavné hry na postavy sa môžu začať hneď po otvorení prvého vrecúška!
  • Set sa dodáva s autíčkom, na ktorom môžu LEGO Friends postavičky jazdiť, príves pre koníka, stajňu so súpravou na čistenie srsti a cvičný postroj, s ktorým deti koníka naučia cválať naokolo.
  • Poznáte dieťa vo veku nad 4 roky, ktoré dostáva samé jedničky s hviezdičkou? Odmeňte ho tvorivým darčekom, ktorý ho bude zabávať celé hodiny a naučí ho stavať. Set je tiež skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce!
  • Auto s prívesom meria vyše 5 cm na výšku a 20 cm na dĺžku, zatiaľ čo budova LEGO Friends ranča meria vyše 11 cm na výšku a 15 cm na šírku – majú tak ideálne rozmery na vystavenie.
  • LEGO 4+ sety sa dodávajú so štartovacími kockami, vďaka ktorým sa stavanie začne raz-dva. Nechýba ani obrázkový návod, ktorý svet stavania sprístupní aj pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať.
  • Chcete deťom pripraviť ešte zábavnejší zážitok zo stavania? Využite potom digitálny návod Instructions PLUS! Vďaka nástrojom na približovanie a rôznym režimom zobrazovania bude stavanie hračka.
  • Hračkárske sety zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotuprostredníctvom jednoduchého stavania. Deti i dospelí tak ľahko spoločne objavia radosť zo zábavného stavania.
  • Všetky najnovšie LEGO hračky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO sety testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..