Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41432 Záchrana lamy na horách v džungli

Hodiny tvorivej zábavy sú so stavebnicou na záchranu zvierat isté

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záchrana lamy na horách v džungli
SKU 41432
EAN 5702016686920
Kusy 512
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Pustite sa s deťmi do napínavých dobrodružstiev v horách s touto farebnou a detailne spracovanou stavebnicou zostaviteľnej vybuchujúcej sopky. Je ideálna pre deti, ktoré zbožňujú akčné hry, skúmanie prírody a starostlivosť o zvieratká.
  • Stavebnica Záchrana lamy na horách v džungli (41432) deťom umožňuje zahrať sa na napínavé príbehy z džungle, a to s pomocou LEGO® Friends zostaviteľných minibábik Stephanie a Mie, 3 figúrok lám a rozkošných figúrok netopiera a vtáčika.
  • V rámci svojich hier môžu deti liezť na horu, ohlásiť erupciu a potom rýchle utiecť do zrubu. Na záchranu môžu priplávať na kanoe alebo priletieť helikoptérou. Keď sa záchranná misia v džungli skončí, môžu preskúmať jaskyne.
  • Táto 512-dielna súprava s motívom hôr ponúka množstvo herných možností. Je tak dokonalým darčekom na narodeniny a Vianoce pre milovníkov i milovníčky zvierat a dobrodružných hier vo veku od 7 rokov.
  • Keďže meria vyše 22 cm na výšku a 20 cm na šírku, je dokonalým výstavným kúskom. Taktiež je kompatibilná aj s inými LEGO® súpravami, takže ju vaše deti môžu skombinovať s ďalšími LEGO kockami pre skutočne tvorivú zábavu.
  • Na hru s touto horskou súpravou nie sú potrebné batérie. Hra ožíva len vďaka šikovným funkciám stavebnice: láva zo sopky vystrelí po stlačení tlačidla a vodopád zas imitujú priesvitné kocky.
  • Akcia začína už pri stavaní! Všetky LEGO® hračky sa dodávajú so zrozumiteľným návodom. K tejto súprave však deti získajú prístup aj k návodu Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions, v ktorej si deti môžu svoj výtvor všelijako otáčať a približovať!
  • Úžasné LEGO® hračky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá kvality skupiny LEGO. Tie zaisťujú, že sa kocky vždy ľahko skladajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® Friends kocky a súpravy testujeme na maximum, aby ste mali istotu, že táto úžasná stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – a nezničí ju ani sopečná erupcia!“

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..