Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Olivia a jej elektromobil 41443

Ekologickejia zbava na cestch!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Olivia a jej elektromobil
SKU 41443
Kusy 183
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 13,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti, ktoré sa rady starajú o planétu, si určite zamilujú stavebnicu LEGO Friends (41443) Olivia a jej elektromobil. Dovoľte im užiť si hry na cestách do prírody. S týmto setom sa malí milovníci áut a ochrany životného prostredia môžu vydať na hodiny neobmedzených dobrodružstiev na cestách.

Moderný spôsob hrania
Do tohto farebného elektromobilu sa zmestia 2 minibábiky – Mia a Olivia. Na zadnom sedadle je miesto aj pre šteniatko Elliota. Nechýba ani nabíjacia stanica so svojou hračkárskou veternou turbínou a solárnym panelom, ktoré pomáhajú šetriť životné prostredie. Deti potom môžu vyraziť a nezanechať za sebou žiadne emisie!

Hračky so srdcom
Predstavte malým staviteľom LEGO Friends svet, kde sa môžu naučiť, ako spraviť svet čistejším a starostlivejším. To všetko v spoločnosti minifigúrok, s ktorými sa vedia stotožniť a ľahko ich rozpoznať. Deti môžu hračku spojiť s akýmikoľvek inými LEGO kockami, ktoré majú doma, a naplno tak povoliť uzdu svojej fantázii.

  • Stavebnica LEGO Friends (41443) Olivia a jej elektromobil je tou dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú vozidlá a ochranu životného prostredia. Toto zostaviteľné auto podnieti tvorivé príbehy a neobmedzené dobrodružstvá!
  • Tento set zo série LEGO Friends obsahuje 2 minibábiky, figúrku šteniatka a zostaviteľné auto. Nechýba ani nabíjacia stanica s veternou turbínou a miestom na piknik.
  • Kolesá elektromobilu sa otáčajú, takže deti s ním môžu jazdiť kdekoľvek! Možno ho pripojiť hadicou knabíjacej stanici a otočením turbín „vyrábať“ elektrickú energiu.
  • Potešte milovníkov a milovníčky áut, ktorí túžia po ekologickejšom a modernejšom spôsobe života. Je ideálnym tvorivým darčekom na narodeniny či inú špeciálnu príležitosť pre deti vo veku nad 6 rokov.
  • Auto meria vyše 6 cm na výšku a 11 cm na dĺžku. Vzdušná turbína meria 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  • Obľúbená séria LEGO Friends stavebníc ponúka pestrofarebné budovy, štýlové vozidlá a spriaznené postavy, ktoré deťom umožňujú objavovať svoje záujmy v realistickom prostredí.
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..