Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41443 Olivia a jej elektromobil

Ekologickejšia zábava na cestách!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Olivia a jej elektromobil
SKU 41443
Kusy 183
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 14,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Friends (41443) Olivia a jej elektromobil je tou dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú vozidlá a ochranu životného prostredia. Toto zostaviteľné auto podnieti tvorivé príbehy a neobmedzené dobrodružstvá!
  • Tento set zo série LEGO® Friends obsahuje 2 minibábiky, figúrku šteniatka a zostaviteľné auto. Nechýba ani nabíjacia stanica s veternou turbínou a miestom na piknik.
  • Kolesá elektromobilu sa otáčajú, takže deti s ním môžu jazdiť kdekoľvek! Možno ho pripojiť hadicou knabíjacej stanici a otočením turbín „vyrábať“ elektrickú energiu.
  • Potešte milovníkov a milovníčky áut, ktorí túžia po ekologickejšom a modernejšom spôsobe života. Je ideálnym tvorivým darčekom na narodeniny či inú špeciálnu príležitosť pre deti vo veku nad 6 rokov.
  • Auto meria vyše 6 cm na výšku a 11 cm na dĺžku. Vzdušná turbína meria 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  • Obľúbená séria LEGO® Friends stavebníc ponúka pestrofarebné budovy, štýlové vozidlá a spriaznené postavy, ktoré deťom umožňujú objavovať svoje záujmy v realistickom prostredí.
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..