Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41664 Mia a jej mopslíkový boxík

Rozkošný set so psíkom pre zábavu s kamarátmi na cestách

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mia a jej mopslíkový boxík
SKU 41664
EAN 5702016915587
Kusy 40
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte deti užiť si zábavu pri chove zvierat so stavebnicou LEGO® Friends (41664) Mia a jej mopslíkovský boxík. Tento rozkošný boxík s motívom psíka deťom dáva možnosť starať sa o vlastné šteniatko. Je dokonalým darčekom pre zábavu na cestách.
  • Dodáva sa s LEGO® Friends minibábikou Miou, mopslíkom v náhodnej farbe a zostaviteľnou skrinkou, do ktorej možno mopslíkovi odložiť kostičku a maškrtu.
  • Deti sa s prvkami môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a užívať si s nimizábavu na cestách.
  • Roztomilá odmena či tvorivý darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú hry so zvieratkami. Jednoduché modely sú skvelým prvým krôčikom do vzrušujúceho sveta LEGO® stavebnej zábavy.
  • Boxík meria vyše 8 cm na šírku a 7 cm na výšku. Vďaka textilným uškám a tváričke mopslíka je táto prenosná vrecková hračka dokonalým darčekom, ktorý na písací stôl detí dodá kvapku psej nevinnosti.
  • Zaveďte deti do mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends, ktoré je plné pestrofarebných stavebníc a spriaznených kamarátov. Deti si v ňom užijú hodiny zábavy osamote alebo objavia všetky ich úžasné vlastnosti spolu s kamarátmi.
  • Táto trvácna prenosná hračka je vyrobená tak, aby odolala aj neustálemu premiestňovaniu. LEGO® výrobky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, ktoré zaisťujú, že sú kompatibilné a zakaždým sa konzistentne spájajú a oddeľujú.
  • Tvorivé LEGO® Friends darčeky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..