Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41683 Lesné jazdecké stredisko

Jazdecké dobrodružstvo v prepracovanej lesnej hračke

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lesné jazdecké stredisko
SKU 41683
Kusy 511
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Umožnite deťom predviesť svoju lásku k zvieratkám v tvorivých hrách so stavebnicou lesného jazdeckého strediska (41683) zo série LEGO® Friends. Môžu sa v nej postarať o zvieratá, objaviť čaro prírody či sa jednoducho zabávať s kamarátmi.
  • Súčasťou je 7 figúrok: LEGO® Friends postavičky Mia a Savannah, mikrobábika, hračkársky psík a poník. Nechýbajú ani 2 hračkárske koníky s pohyblivými hlavami, aby boli hry ešte realistickejšie.
  • Tento trojposchodový ranč tvorí stajňa s kuchynkou na prízemí a spálňa s jedálňou na poschodí. Vonku môžu deti uložiť psíka do búdy a potom na táboráku opiecť marshmallow.
  • Tento 511-dielny set je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú zvieratká. Je ideálny na pohlcujúce samostatné hry a deti a ich kamarátov zabaví na celé hodiny.
  • Jazdecké stredisko meria vyše 26 cm na výšku, 22 cm na šírku a 12 cm do hĺbky – je tak dosť malé, aby ostalo vystavené a vždy teda pripravené, keď deti zatúžia po zábavných hrách v prírode.
  • Dodáva sa s rozkošnými doplnkami, ktoré si deti zamilujú, ako sú jazdecká prilba, sedlá, uzdy, vidly, kefa, metla, kuchynské potreby, marshmallow cukríky a biela palička pre Savannnah.
  • Tento model je navrhnutý pre pohlcujúce hry a navyše možno ľahko od neho ľahko odpojiť strechu pre jednoduchý prístup do vnútra. Kone majú na krku pánty, takže si počas lesnej prechádzky môžu ľahko pochutnať na trávičke.
  • Spolu so stavebnicami LEGO® Friends Vodopád v lese (41677), Domček v lese (41679) a Kempovanie v lese (41681) je tento set dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú dobrodružné hračky.
  • Už od roku 1958 spĺňajú všetky obľúbené LEGO® hračky prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Nové LEGO® hračky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..