Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lesné jazdecké stredisko 41683

Jazdeck dobrodrustvo v prepracovanej lesnej hrake

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lesné jazdecké stredisko
SKU 41683
EAN 5702016916652
Kusy 511
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte milovníkom zvierat možnosť zahrať sa na postavy so stavebnicou lesného jazdeckého strediska (41683) zo série LEGO Friends. Tento trojposchodový ranč je plný prvkov, doplnkov a figúrok, ktoré rozvíria neobmedzené nápady na vymýšľanie príbehov a hier so zvieratkami.

Nasadni do sedla a hor sa za zábavou v prírode
Deti sa môžu pridať k Mii, Savannah, jej vodiacemu psovi Goldie a bratovi Kevinovi pri skúmaní lesného prostredia na koňoch. V LEGO Friends ranči sa môžu potom postarať o kone alebo si oddýchnuť v lesnom domčeku, ktorý má vlastnú kuchynku, spálňu a jedáleň. Zábavné príbehy pokračujú aj vonku pri táboráku, kde si môžu opiecť marshmallow. Set sa navyše dodáva s kopou doplnkov, ktoré podnietia tvorivé hry, a druhé poschodie je odnímateľné, aby sa doň dalo ľahko dostať.

Tvorivé darčeky, ktoré deťom umožňujú objaviť svoje záujmy
Od vedy cez techniku a umenie až po prírodu, každá LEGO Friends postavička sa zaujíma o čosi iné. Predstavte deťom dievčatá z mestečka Heartlake, kde sa môžu skamarátiť s osôbkami, s ktorými spoločne objavia svoje záujmy.

  • Umožnite deťom predviesť svoju lásku k zvieratkám v tvorivých hrách so stavebnicou lesného jazdeckého strediska (41683) zo série LEGO Friends. Môžu sa v nej postarať o zvieratá, objaviť čaro prírody či sa jednoducho zabávať s kamarátmi.
  • Súčasťou je 7 figúrok: LEGO Friends postavičky Mia a Savannah, mikrobábika, hračkársky psík a poník. Nechýbajú ani 2 hračkárske koníky s pohyblivými hlavami, aby boli hry ešte realistickejšie.
  • Tento trojposchodový ranč tvorí stajňa s kuchynkou na prízemí a spálňa s jedálňou na poschodí. Vonku môžu deti uložiť psíka do búdy a potom na táboráku opiecť marshmallow.
  • Tento 511-dielny set je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú zvieratká. Je ideálny na pohlcujúce samostatné hry a deti a ich kamarátov zabaví na celé hodiny.
  • Jazdecké stredisko meria vyše 26 cm na výšku, 22 cm na šírku a 12 cm do hĺbky – je tak dosť malé, aby ostalo vystavené a vždy teda pripravené, keď deti zatúžia po zábavných hrách v prírode.
  • Dodáva sa s rozkošnými doplnkami, ktoré si deti zamilujú, ako sú jazdecká prilba, sedlá, uzdy, vidly, kefa, metla, kuchynské potreby, marshmallow cukríky a biela palička pre Savannnah.
  • Tento model je navrhnutý pre pohlcujúce hry a navyše možno ľahko od neho ľahko odpojiť strechu pre jednoduchý prístup do vnútra. Kone majú na krku pánty, takže si počas lesnej prechádzky môžu ľahko pochutnať na trávičke.
  • Spolu so stavebnicami LEGO Friends Vodopád v lese (41677), Domček v lese (41679) a Kempovanie v lese (41681) je tento set dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú dobrodružné hračky.
  • Už od roku 1958 spĺňajú všetky obľúbené LEGO hračky prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Nové LEGO hračky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..