Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41450 Nákupné stredisko v mestečku Heartlake

Trojposchodový model na hodiny skvelého nakupovania

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nákupné stredisko v mestečku Heartlake
SKU 41450
Kusy 1032
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Veľké nákupné stredisko s rôznymi obchodmi, fotobunkou, módnym podstavcom a reštauračnou zónou má množstvo šikovných prvkov, vďaka ktorým sa deti môžu vžiť do rodinných nákupov v mestečku Heartlake.
  • Stavebnica nákupného strediska v mestečku Heartlake (41450) obsahuje 6 minifigúrok – 4 LEGO Friends minibábiky, mikrobábiku a figúrku bábätka – ako aj doplnky, ktoré nápaditým hrám v nákupnom stredisku vdýchnu život.
  • V nákupnom stredisku sa nachádza 5 obchodov, v ktorých môžu deti nakúpiť všetko, čo ich zaujíma – techniku, hudobné a módne doplnky a hračky. Na treťom poschodí sa zas rozprestiera reštauračná zóna so stánkom na bublinkový čas a predajňou rezancov.
  • V nákupnom stredisku sa nachádza množstvo štýlových prvkov vrátane bankomatu, stanice na prebaľovanie bábätka, predajne sú plné realistických doplnkov a nechýba ani eskalátor a kĺzačka, ktorá spája druhé a tretie poschodie.
  • Set poteší malých staviteľov od 8 rokov, ktorí zbožňujú nákupy, ako darček na narodeniny či inú príležitosť. Zároveň táto hračka podporuje kamarátske vzťahy pri spoločných nákupoch.
  • Táto interaktívna 1 032-dielna hračka pre deti meria vyše 26 cm na výšku, 40 cm na šírku a 16 cm do hĺbky, takže je pôsobivým výstavným kúskom, ktorý okúzli každú návštevu.
  • Zaveďte deti do sveta LEGO® Friends, kde si nájdu kamarátov, s ktorými sa stotožnia. Všetci sú vítaní!
  • LEGO® Friends sady spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.Takto je to už od roku 1958.
  • Obľúbené LEGO® Friends stavebnice s motívom mestečka Heartlake testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..