Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Psia škôlka 41691

Detailn stavebnica pre malch milovnkov z kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Psia škôlka
SKU 41691
EAN 5702016971750
Kusy 221
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 12,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte darček pre dieťa, ktoré zbožňuje hračky so psíkmi? Psia škôlka (41691) zo série LEGO Friends je senzačnou voľbou. Obsahuje množstvo prvkov a 2 LEGO Friends minibábiky, ktoré bláznivým milovníkom zvierat pomôžu stráviť celé hodiny vymýšľaním tvorivých príbehov.

Rozvoj bujnej fantázie
Pri hrách na starostlivosť o zvieratká sa detskej fantázii medze nekladú. Môžu pomôcť Emme zo série LEGO Friends vydrhnúť psíkov v bazéne, zobrať ich cvičiť do záhrady a naučiť ich ako prebehnúť cez preliezací tunel. Stavebnica je plná rozkošných doplnkov, do ktorých sa deti zamilujú. Súprava obsahuje set s kaderníctvom a dokonca aj malé psie hovienko, ktoré musia odpratať!

Otvorte svet tvorivých hier
Súčasťou setov z mestečka Heartlake sú minifigúrky, s ktorými sa deti dokážu stotožniť. Nechýbajú ani skutočné detaily, ktoré pomáhajú deťom objavovať svoje záujmy s novými kamarátmi po boku.

  • Doprajte deťom, ktoré zbožňujú mláďatká zvierat, tvorivú zábavu so stavebnicou psej škôlky (41691) zo série LEGO Friends. Postarajú sa v nej o šteniatka, kým sú ich majitelia v práci.
  • Súčasťou sú minibábiky Emma a Roxy zo série LEGO Friends, figúrky psíka a šteniatka, ktorá je novinkou januára 2021. Nechýba ani salón, pokladňa, bazén a tréningový tunel.
  • Tento darček pre deti ponúka plejádu tvorivých herných scenárov. Deti môžu skrášľovať psíky, zahrať sa s nimi v záhradke, poriadne ich okúpať alebo zákazníkom predávať maškrty.
  • Potešte malých milovníkov psov touto hračkou so zvieratkami. Je ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne nečakanou odmenou pre deti vo veku od 6 rokov. Na postavenie stavebnice deti nepotrebujú veľké skúsenosti so stavaním.
  • Tento set s motívom psíka je dokonalým výstavným modelom. Meria vyše 13 cm na výšku, 17 cm na šírku a 9 cm do hĺbky, takže nezaberá veľa miesta a je stále poruke, keď je čas na ďalšie hry.
  • Táto hodnotná hračka so šteniatkami sa dodáva s rozkošným doplnkami, ako sú loptička, kostička, palička, koláčik, boxík s jedlom, šampón, kefa a dokonca aj hovienko, ktoré rozpália fantáziu.
  • Zaveďte malých staviteľov do mestečka Heartlake, kde môžu objaviť svoje záujmy v spoločnosti úžasných kamarátov.
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Friends sety testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..