Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41914 Kreatívne rámčeky

Podnieťte tvorivú zábavu zdobením troch rámčekov na fotky

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kreatívne rámčeky
SKU 41914
EAN 5702016668681
Kusy 398
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte lásku svojho dieťaťa k vlastnoručnej tvorbe s touto súpravou kreatívnych rámčekov (41914) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje 3 rámčeky a rôzne dieliky. Hra sa začína skladaním rámčekov na fotky ihneď po rozbalení!
  • Deti môžu vyzdobiť rámčeky podľa nápadov na obale alebo hárku s nápadmi, prípadne vymyslieť vlastný dizajn a predviesť tak svoje tvorivé zručnosti. Rámčeky možno používať oddelene i spolu.
  • Súčasťou tejto zábavnej súpravy na vlastnoručnú výrobu sú dieliky rôznych farieb. Deti môžu pridať dieliky z iných stavebníc série DOTS alebo z balíčka DOTS –2. séria (41916) a vyzdobiť nimi rámčeky tak, aby dopĺňali interiér ich izbičky.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby si túto tvorivú súpravu zamiluje. Prispôsobiteľné rámčeky a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malé a praktické. Najväčší rámček meria vyše 11 cm na výšku a 7 cm na šírku. Táto šikovná súprava na výrobu rámčekov je dokonalou voľbou pre nováčikov vo vlastnoručnej výrobe. Vyskúšať môžu kopec návrhov a svoju obľúbenú verziu si vystaviť.
  • Hračku poháňa detská predstavivosť a ponúka neobmedzené možnosti tvorby! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Tvorivá zábava sa začína hneď po otvorení balenia! Deti môžu zostaviť rámčeky pomocou jednoduchého návodu a potom sa inšpirovať pri ich výzdobe. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s hračkami zo série LEGO® DOTS. Táto šikovná súprava ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..