Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Súprava gélových pier – 6 kusov 5006275

Vesel hranat per na zdobenie, psanie i kreslenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súprava gélových pier – 6 kusov
SKU 5006275
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 17,99 €

Popis produktu

So súpravou šiestich gélových pier zo série LEGO DOTS máš tvorivosť vo vlastných rukách! Súprava obsahuje perá rôznych farieb, ktoré posunú zážitok z písania na novú úroveň, pričom na vrchu každého z nich sú pripojené 2 LEGO podložky s rozmermi 1 x 4 výstupky. Súčasťou balenia je aj 25 farebných dielikov, pomocou ktorých môžu fanúšikovia LEGO stavebníc na podložkách predviesť svoju tvorivosť. Vďaka svojmu hranatému tvaru perá nepadajú zo stola. Gélový atrament a pohodlný úchyt navyše zaistia, že sa s nimi dokonale hladko píše. Táto súprava je štýlovým darčekom aj skvelým doplnkom na stôl doma, v práci či v škole.

  • Objav nekonečné more tvorivosti s touto súpravou šiestich gélových pier zo série LEGO DOTS. Písanie ešte nikdy nebolo príjemnejšie! Jedinečné tvorivé možnosti navyše ponúkajú aj podložky pripojené na perách.
  • Tieto štíhle a hranaté perá majú odnímateľný vrchnáčik, úchyt a 2 autentické LEGO podložky s rozmermi 1 x 4 výstupky. Súčasťou súpravy je aj 25 farebných DOTS dielikov, ktorými si deti a fanúšikovia môžu svoje perá vyzdobiť.
  • Dizajn týchto štýlových pier možno kedykoľvek upraviť podľa nálady. Perá merajú vyše 15 cm na dĺžku a elegantne vyniknú na stole doma, v práci či v škole.
  • Varovanie: Nebezpečenstvo udusenia malými časťami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..