Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO DOTS doplnky – 4. séria 41931

S doplnkami DOST zo 4. srie tvoriv zbava nem konca!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DOTS doplnky – 4. séria
SKU 41931
EAN 5702016915266
Kusy 105
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 1,89 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti a fanúšikov umenia a tvorby zberateľská sada doplnkov DOTS – 4. séria (41931) s motívom zvierat zaiste uchváti! Sú vyrobené tak, aby ich bolo možné pridať do rôznych LEGO DOTS sád, a dávajú deťom možnosť svoje dizajny pretvárať tak, aby sa stále hodili k ich oblečeniu, nálade či interiéru izby.

Úžasná tvorivosť z vrecúška
Toto vrecúško obsahuje 105 farebných dielikov vrátane dielikov s očami, ušami a pyštekmi zvierat, farebných dielikov a 10 tajných dielikov z výberu 16 možných dizajnov – obsah vrecúška teda každého prekvapí! Deti si tak môžu svoje prívesky, náramky či bytové doplnky vyzdobiť, ako si len zmyslia, a zároveň rozvíjať tvorivosť.

Nech je tvorba ešte zábavnejšia
Radosť z tohto vrecúška spočíva v tom, že deťom dáva možnosť prejaviť svoju fantáziu pri zdobení sád zo série LEGO DOTS, dieliky si vymieňať alebo zladiť s kamarátmi a predvádzať jedinečné dizajny. Je tak zábavnou odmenou alebo darčekom pre tvorivé deti, prípadne skvelý doplnok k iným DOTS sadám.

  • Doprajte dieťaťu radosť z vlastnoručnej tvorby s týmto vreckom LEGO DOTS Doplnky – 4. séria (41931) a možnosť predviesť svoju osobnosť. Obsah vrecka je súčasťou prekvapenia!
  • Precvičujte s deťmi tvorivosť a dizajnérske zručnosti so sadou 105 zberateľských dielikov vrátane dielikov s motívom zvierat, farebných a 10 tajných dielikov.
  • Dieliky sa skvele hodia na zdobenie všetkého od náramkov až po výzdobu interiérových doplnkov. Deti ich môžu použiť v kombinácii s inými DOTS sadami alebo LEGO stavebnicami a prispôsobiť ich podľa svojho vkusu.
  • Každý fanúšik umenia a ručnej výroby si toto vrecko DOTS doplnkov – 4. séria (41931) rozbalí s nadšením. Nové farby a zdobené dieliky vždy zabavia a potešia ako darček navyše chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO DOTS sadami. Toto vrecko farebných a zdobených dielikov a kociek prispeje k rozvoju tvorivého sebavedomia detí a zároveň ich zabaví.
  • LEGO DOTS vrecúška s dielikmi ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a zdobenia šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..