Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41931 DOTS doplnky – 4. séria

S doplnkami DOST zo 4. série tvorivá zábava nemá konca!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DOTS doplnky – 4. séria
SKU 41931
Kusy 105
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte dieťaťu radosť z vlastnoručnej tvorby s týmto vreckom LEGO® DOTS Doplnky – 4. séria (41931) a možnosť predviesť svoju osobnosť. Obsah vrecka je súčasťou prekvapenia!
  • Precvičujte s deťmi tvorivosť a dizajnérske zručnosti so sadou 105 zberateľských dielikov vrátane dielikov s motívom zvierat, farebných a 10 tajných dielikov.
  • Dieliky sa skvele hodia na zdobenie všetkého od náramkov až po výzdobu interiérových doplnkov. Deti ich môžu použiť v kombinácii s inými DOTS sadami alebo LEGO® stavebnicami a prispôsobiť ich podľa svojho vkusu.
  • Každý fanúšik umenia a ručnej výroby si toto vrecko DOTS doplnkov – 4. séria (41931) rozbalí s nadšením. Nové farby a zdobené dieliky vždy zabavia a potešia ako darček navyše chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Toto vrecko farebných a zdobených dielikov a kociek prispeje k rozvoju tvorivého sebavedomia detí a zároveň ich zabaví.
  • LEGO® DOTS vrecúška s dielikmi ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a zdobenia šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..