Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kreatívna sada tortičiek na párty 41926

S tortikami na vzdobu sa prty nikdy nekon!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kreatívna sada tortičiek na párty
SKU 41926
EAN 5702016914863
Kusy 623
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 16,09 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zahrajte malým milovníkom tvorby na ich párty nôtu s kreatívnou sadou tortičiek na párty (41926) zo série LEGO DOTS! Chlapci a dievčatá si ju rýchlo postavia a tortičky si môžu farebne vyzdobiť odnímateľnou polevou, v ktorej je tajná priehradka na cukríky či iné drobné prekvapenia.

Je čas na LEGO DOTS párty!
Táto nápaditá sada obsahuje 8 prispôsobiteľných tortičiek a kopu dielikov, sviečok a nálepiek, pomocou ktorých si deti vytvoria tú dokonalú tortičku. Nechýba ani inšpirácia na párty, ktorá rodičom pomôže deťom prichystať ich vysnívaný deň.

Zábava pre malých milovníkov umeleckej tvorby
Deti si môžu vyzdobiť tortičky podľa svojich predstáv, prípadne sa o zábavu podeliť aj s kamarátmi. Farebné tortičky spájajú detskú túžbu po vlastnoručnej tvorbe s párty zábavou, takže sú úchvatným darčekom na narodeniny.

  • Táto stavebnica LEGO DOTS Kreatívna sada tortičiek na párty (41926) prekvapí každé dieťa. Obsahuje osem upraviteľných tortičiek, hárok s nálepkami, postaviteľné narodeninové sviečky a množstvo farebných dielikov.
  • Deti môžu zdobiť tortičky podľa nápadov v balení alebo využiť vlastnú tvorivosť a zručnosti a vytvoriť vlastné farebné vzory. Tortičky si tiež môžu vziať domov ako pamiatku.
  • Dieliky v sade sú skvelé na zdobenie. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za akékoľvek iné z ďalších sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 3. séria (41921), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!
  • Tento tvorivý kúsok si zamiluje každé dieťa, ktoré sa zaujíma o vlastnoručnú tvorbu. Ponúka skvelú skupinovú aktivitu a tortičky sú zábavnou odmenou, ktorú si chlapci a dievčatá vo veku od šiestich rokov obľúbia.
  • Nápaditá zábava so šikovnými rozmermi. Každá tortička meria viac než 6 cm na výšku, 6 cm na šírku a 3 cm do hĺbky, má snímateľný ozdobný vrch a ukrýva tajnú skrýšu.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť pútavé kúsky s LEGO DOTS sadami. Tieto chutne vyzerajúce tortičky ponúkajú tvorivú zábavu na párty, ktorá pomôže v rozvoji detského sebavedomia a zároveň ich zabaví.
  • LEGO DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav cool vlastnoručne vyrobených predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..