Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO DOTS doplnky – 5. séria 41932

S doplnkami DOTS z 5. srie tvoriv zbava nem konca!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DOTS doplnky – 5. séria
SKU 41932
EAN 5702016915877
Kusy 120
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia umenia a ručných prác, ale aj iné kreatívne deti si určite zamilujú toto vrecko doplnkov DOTS – 5. séria (41932)! To sa hodí k všetkým ostatným stavebniciam zo série LEGO DOTS, pričom extra doštičky umožňujú deťom novými spôsobmi rozširovať svoje dizajny tak, aby ladili s ich oblečením, náladou či izbovou dekoráciou.

Bezbrehá kreativita a možnosť sebavyjadrenia
Toto vrecúško obsahuje 120 pestrofarebných doštičiek vrátane 15 doštičiek, ktoré svietia v tme, a 10 prekvapivých a unikátne zdobených doštičiek zo série 16 možných dizajnov. Deti si môžu slobodne vytvárať izbové dekorácie alebo náramky, v dôsledku čoho sa rozvíjajú ich tvorivé schopnosti.

Parádne umelecké dielo vlastnoručnej výroby
Devízou tohto vrecka je to, že deťom umožňuje ešte viac zapájať predstavivosť pri zdobení svojich LEGO DOTS stavebníc, zažívať vzrušujúce chvíle pri ich kombinovaní s priateľmi a predvádzať vlastné dizajny. Vrecká predstavujú zábavnú odmenu alebo darček na ľubovoľnú príležitosť pre kreatívne detí, prípadne úžasné prekvapenie pre tých , ktorí si chcú upraviť iné DOTS alebo LEGO stavebnice.

  • Prekvapte deti, ktoré majú rady kreatívne ručné práce, s týmto vreckom LEGO DOTS Doplnky – 5. séria (41932) a inšpirujte ho, aby vyjadrilo svoju osobnosť. Obsah vrecka je súčasťou zábavy!
  • Rozvíjajte tvorivé a dizajnérske schopnosti vášho dieťaťa s týmito 95 zberateľskými doštičkami v rôznych tropických farbách, 15 doštičkami, ktoré svietia v tme, a 10 (z celkových 16 možných) tajných zdobených doštičiek.
  • Dieliky sa skvele hodia na unikátne zdobenie náramkov alebo na výzdobu domácnosti.Deti ich môžu použiť v kombinácii s inými DOTS alebo LEGO stavebnicami a prispôsobiť ich podľa svojej chuti.
  • Každý fanúšik umenia a ručnej výroby si s chuťou otvorí toto vrecko DOTS Doplnky – 5. séria (41932). Svieže farby a špeciálne zdobené dieliky vždy zabavia a potešia ako darček navyše chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO DOTS stavebnicami. Toto vrecko farebných a zdobených dielikov prispeje k povzbudeniu a rozvoju tvorivého sebavedomia detí a zároveň ich zabaví.
  • LEGO DOTS stavebnice ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a zlepšujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav doplnkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..