Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Súprava fixiek – 6 kusov 5006274

tlov hranat fixky na prjemn maovanie so sriou LEGO DOTS

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súprava fixiek – 6 kusov
SKU 5006274
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 17,99 €

Popis produktu

Objav tie najlepšie písacie potreby pre nájdených umelcov v tejto súprave šiestich fixiek od LEGO DOTS. Súprava ponúka fixky rôznych farieb, ktoré tvorenie posunú na novú úroveň. Na vrchu každej z nich sú pripojené 2 LEGO podložky s rozmermi 2 x 4 výstupky a súčasťou balenia je aj 40 farebných dielikov na výzdobu podložiek od výmyslu sveta. Vďaka hranatému tvaru fixky nepadajú zo stola a ich jemná špička navyše zaistí, že maľovanie pôjde vždy hladko. Táto súprava je skvelým darčekom aj umeleckým doplnkom na stôl doma, v práci či v škole.

  • Objav nekonečné more tvorivosti s touto súpravou šiestich fixiek zo série LEGO DOTS. Maľovanie ešte nikdy nebolo jednoduchšie! Jedinečné kreatívne možnosti ponúkajú aj podložky pripojené na fixkách.
  • Všetky hranaté fixky majú odnímateľný vrchnáčik a 2 autentické LEGO podložky s rozmermi 2 x 4 výstupky. Súčasťou súpravy je aj 40 farebných DOTS dielikov, ktorými si deti a fanúšikovia môžu svoje fixky vyzdobiť.
  • Tieto fixky majú odvážny štýl a kedykoľvek ich možno tvorivo zmeniť. Merajú vyše 15 cm na dĺžku a na stole doma, v práci či v škole sa budú skutočne vynímať.
  • Varovanie: Nebezpečenstvo udusenia malými časťami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..