Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41940 Ozdoba na tašku – jednorožec

Darujte niekomu skvelý darček v podobe upraviteľnej ozdoby na tašku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ozdoba na tašku – jednorožec
SKU 41940
EAN 5702016915358
Kusy 80
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 6,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prekvapte malých milovníkov remesiel touto ozdobou na tašku so záhadným jednorožcom (41940) zo série LEGO® DOTS. Súčasťou je pevná kocka na prívesku, nástroj na vyberanie dielikov a kopa farebných dielikov.
  • Deti si ozdobu na tašku môžu vyzdobiť podľa nápadov na obale alebo si pomocou svojich tvorivých zručností vymyslieť vlastné zvieracie vzory na rozvoj sebavyjadrenia.
  • Dieliky v balení sú skvelé na výzdobu. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za iné z ďalších hračkárskych sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 4. séria (41931 – predáva sa samostatne), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!
  • Každý malý umelec si túto ozdobu na tašku zamiluje. Sada sa rýchlo skladá, takže predstavuje dokonalú voľbu na tvorivú prestávku a je vhodná na tašky chlapcov i dievčat vo veku od 6 rokov.
  • Prenosná stavebnica, ktorá vedie k samostatnosti pri hre. Všetky ozdoby na tašku merajú vyše 4 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky a budú trvácnou, no zároveň praktickou odmenou alebo výborným darčekom pre každé dieťa.
  • Podarujte deťom kúsok umenia v podobe LEGO® DOTS sady. Túto ozdobu na tašku s kúzelným jednorožcom si môžu deti vyzdobiť podľa svojich predstáv, a zároveň tak zábavným spôsobom budovať sebavedomie.
  • LEGO® DOTS stavebnice ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a dizajnovania vlastnoručne vyrobených doplnkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..