Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Monster Jam Max-D 42119

Vysokorchlostn zbava s autom Monster Jam!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monster Jam Max-D
SKU 42119
EAN 5702016890631
Kusy 230
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Inšpirujte malých fanúšikov auta Monster Jam postaviť si vlastný monster truck s touto stavebnicou Monster Jam Max-D (42119) zo série LEGO Technic. Chlapci i dievčatá môžu bez zaváhania predvádzať odvážne manévre v Monster Jam aréne vďaka naťahovaciemu mechanizmu auta. Tento monster truck 2 v 1 má super funkcie a funguje ako skutočné. Nenechajte si ujsť jeho autentické grafické prvky, farby, ostne a ohybnú vlajočku.

2 v 1 pre dvojnásobok zábavy!
Tento parádny monster truck Monster Jam ponúka dve stavebné výzvy v jednom. Po zostavení auta Max-D môžu deti tento model prestavať na štvorkolku a užiť sa tak ešte viac dobrodružstiev pri maximálnej rýchlosti. Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, v ktorej nájdete návod Instructions PLUS. Vďaka nástrojom na otáčanie a približovanie modelov je stavanie s týmto interaktívnym návodom jednoduchšie.

Učenie formou hier
Svet LEGO Technic je skvelým vstupom do sveta strojárstva a mechaniky pre fanúšikov LEGO stavebníc.Vďaka detailne spracovaným modelom, ktoré sú inšpirované skutočnými autami, sa deti môžu učiť prostredníctvom hier.

  • Dajte fanúšikom monster truckov možnosť predviesť svoje obľúbené manévre v aréne so stavebnicou Monster Jam Max-D (42119) zo série LEGO Technic.
  • Dve stavebné výzvy! Tento parádny monster truck Max-D 2 v 1 možno taktiež prestavať na naťahovaciu štvorkolku, takže deti sa zabavia ešte dlhšie.
  • Vďaka naťahovaciemu mechanizmu môžu deti svoj monster truck a štvorkolku naštartovať naozaj ľahko. Jednoducho natiahnite a vypustite ich do pretekov.
  • Hľadáte parádne darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračkárske monster trucky? Táto súprava so stavebnicovým modelom je ideálna pre chlapcov i dievčatá vo veku od 7 rokov, ktoré zbožňujú úžasné autá.
  • Max-D je vybavený prvkami, ako sú preslávené ostne a drsný kovový povrch s plameňmi, aké má toto auto aj v skutočnosti.
  • Hračkárske auto Monster Jam meria vyše 10 cm na výšku 25 cm na dĺžku (s vlajočkou) a 11 cm na šírku.
  • Súčasťou balenia je návod na postavenie modelu Max-D. Nechýba ani digitálny návod Instructions PLUS dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. Návod na postavenie štvorkolky je dostupný online.
  • Svet LEGO Technic ponúka prepracované stavebné modely pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..