Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pásový bager 42121

Ptav stavebn vzva 2 v 1 pre malch staviteov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pásový bager
SKU 42121
EAN 5702016890976
Kusy 569
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte špeciálny darček pre malých milovníkov staviteľských hračiek? Tento pásový bager 2 v 1 (42121) zo série LEGO Technic má dosť prvkov na celé hodiny tvorivých hier. Chlapci a dievčatá od 8 rokov sa môžu naplno ponoriť do náročného stavania bagra a neskôr objaviť všetky jeho realistické funkcie.

Ukážka funkcií bagra
Kopať, jazdiť, otáčať – to všetko deti dokážu s týmto parádnym pásovým bagrom. Ohúria ich všetky jeho pohyby: lopata, ktorá sa posúva nahor a nadol, pohyblivé rameno, posuvné pásy a otáčavý kokpit. Nechýba ani detailne spracovaná kabína s miestom pre šoféra a ovládacím panelom. Sada sa navyše dodáva s LEGO kameňmi a 4 kužeľmi. Keď príde čas na novú výzvu, model možno prestavať na pásový traktor so zadným nakladačom.

Napĺňajúci model pre malých LEGO fanúšikov
Svet LEGO Technic ponúka náročné stavebnice pre LEGO fanúšikov pripravených na ďalšiu výzvu. Tieto napĺňajúce sady majú realistické mechanizmy, takže deťom krásne predstavia základy strojárstva.

  • Či už má váš malý staviteľ narodeniny alebo oslavujete Vianoce či inú príležitosť, stavanie modelu pásového bagra (42121) 2 v 1 zo série LEGO Technic si skrátka užije.
  • Bager je vybavený realistickými prvkami, takže deti na vlastné oči uvidia, ako stavbárske vozidlá fungujú. Obzrieť si môžu pohyblivú lopatu, rameno a funkčné pásy na kolesách, aké má aj skutočný bager.
  • Keď sú deti pripravené na novú výzvu, tento model 2 v 1 možno prestavať na pásový traktor so zadnou lopatou.
  • Tento parádny bager je ideálnou voľbou pre chlapcov i dievčatá od 8 rokov, ktorí zbožňujú stavbárske vozidlá.
  • Bager má autentickú kabínu a palubnú dosku, takže deti sa s pásovým bagrom ľahko vžijú do hier na stavenisku.
  • Hry na postavy sú s touto štýlovou sadou také jednoduché! Na stavenisku stoja 4 kužele a LEGO dieliky, ktoré môže bager vyhrabať ako tehly zo zeme.
  • Tento bager pre deti meria vyše 23 cm na výšku so zdvihnutým ramenom, 37 cm na dĺžku s vysunutým ramenom a 11 cm na šírku.
  • LEGOTechnic sety otvárajú svet stavebného inžinierstva pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..