Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ford F-150 Raptor 42126

V tomto napajcom projekte pre dospelch id vzhad a funkcia ruka v ruke

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ford F-150 Raptor
SKU 42126
EAN 5702016913347
Kusy 1379
Séria LEGO Technic
Vek 18+ vek
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Auto Ford F-Series sa vyrába už od roku 1948 a je pretrvávajúcim symbolom kvality a funkčnosti. Máte jedinečnú možnosť vzdať poklonu „ťažnému koňovi“ vo svete pick-upov pri stavaní prvkov tejto dodávky z roku 2021 Ford F-150 Raptor (42126) zo série LEGO Technic.

Užite si stavanie, vyžívajte sa v detailoch
Okrem toho, že je stavebnica dokonalým darčekom pre vás i každého fanúšika vozidiel Ford F-Series, ponúka aj pohlcujúcu LEGO staviteľskú výzvu pre dospelých. Medzi autentickými prvkami nájdete 6-valcový motor s pohyblivými piestami a odpružením na všetkých kolesách. Dodávka má 4 otvárateľné dvere, aby ste mohli ľahko obdivovať jej interiér, a otvárať môžete dokonca aj kapotu a nákladnú časť. Po príjemnom stavaní si môžete svoj zberateľský model vystaviť a ukázať tak svetu svoju lásku k pick-upom.

Objavte svet strojárstva
Stavebnicové modely zo série LEGO Technic ponúkajú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým LEGO stavitelia spoznajú svet techniky jednoduchým a realistickým spôsobom.

  • Vzdajte hold ťažnému koňovi spomedzi pick-upov pri stavaní stavebnice LEGO Technic Ford F-150 Raptor (42126).
  • Užite si pútavý LEGO Technic staviteľský projekt navrhnutý pre dospelých a potom objavujte mnohé prvky a funkcie pick-upu.
  • Medzi autentickými prvkami inšpirovanými skutočným pick-upom Ford F-150 Raptor nájdete aj šesťvalcový motor s pohyblivými piestami a odpruženie všetkých kolies.
  • Neprehliadnite realistické prvky interiéru, 4 otváracie dvere, otváraciu kapotu a nákladný priestor.
  • Po dokončení tejto príjemnej staviteľskej výzvy si svoj zberateľský model LEGO Technic Ford F-150 môžete hrdo vystaviť.
  • Model meria vyše 15 cm na výšku, 42 cm na dĺžku a 18 cm na šírku.
  • Hľadáte tie najlepšie darčeky pre fanúšikov auta Ford F-Series? Tento set je ideálny pre všetkých milovníkov pick-upov, štýlových vozidiel a zostaviteľných modelov áut.
  • Svet LEGO Technic ponúka pokročilé stavebnice modelov pre fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO Technic dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..