Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43109 Metal Dragon BeatBox

Premeňte čas strávený na mobile či tablete na tvorbu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Metal Dragon BeatBox
SKU 43109
EAN 5702016911824
Kusy 86
Séria LEGO VIDIYO
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte deti k režírovaniu vlastných hudobných videoklipov a účinkovaniu v nich so sadou LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox (43109). Jej súčasťou je minifigúrka dračieho speváka, 14 náhodných BeatBitov a 2 špeciálne BeatBity.
  • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu LEGO® VIDIYO™ a naskenujte si minifigúrku a BeatBity so špeciálnymi efektmi. V hudobných videoklipoch deťom rovno pred očami ožije heavymetalová postavička.
  • Naskenujte BeatBity v aplikácii a odomknite špeciálne efekty, napríklad zvuk ako vystrihnutý z rockovej opery a vzrušujúce ohnivé vizuálne prvky – presne ako na skutočnom metalovom koncerte.
  • Zábavný hudobný zážitok pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 7 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Táto stavebnica zároveň poslúži ako vynikajúci darček na sviatky pre malého milovníka hudobných hračiek, tanca a vystúpení.
  • BeatBox meria vyše 8 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
  • BeatBox sa dá zložiť, aby si deti mohli svoj malý hudobný svet nosiť na turné so sebou. V BeatBoxe je priestor pre skenovacie pódium z kociek, 16 BeatBitov a hračkársky mikrofón.
  • Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na adrese www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Sady zo série LEGO® VIDIYO™ vnášajú do hry nový socializačný rozmer a chlapci aj dievčatá sa vďaka nim môžu stať režisérmi, producentmi a hviezdami hudobných videoklipov vlastnej výroby, ktoré potom môžu zdieľať.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôležité globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..