Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43194 Ľadová ríša divov Anny a Elsy

Kreatívna výstavná stavebnica ako stvorená pre zimné dobrodružstvá

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ľadová ríša divov Anny a Elsy
SKU 43194
Kusy 154
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica Ľadovej ríše divov Anny a Elsy (43194) od LEGO® ǀ Disney 4+ je plná detailov a funkcií, ktoré malým staviteľom pomôžu naučiť sa stavať a zároveň umožňujú stráviť veľa príjemných chvíľ spolu s Disneyho Annou, Elsou a ich kamarátmi.
  • Set obsahuje ľadový zámok. 3 menšie modely, minibábiky Disneyho Anny a Elsy, ako aj LEGO® figúrky Olafa a 3 snehuliačikov. Stavanie sa navyše rýchlo rozbehne vďaka štartovacím kockám, takže na hry ostane ešte viac času!
  • Fanúšikov Disneyho Ľadového kráľovstva potešia najmä doplnky, medzi ktorými nájdu ľadový trón, lampáš, sklenený zvon a truhlu s korunou a diamantmi. Ideálne na prežitie obľúbených scén z filmu alebo hry bez obmedzení.
  • Skvelý darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte dobre odvedenú prácu zábavným darčekom, ktorý ich zabaví na celé hodiny a naučí ich stavať a využívať tvorivosť.
  • Ľadový zámok meria vyše 23 cm na výšku a 13 cm na šírku, takže je dokonalý na nekonečné hry. Je kompatibilný so všetkými LEGO® kockami, takže deti môžu s rastúcimi zručnosťami svoj model ďalej rozširovať.
  • Priložený jednoduchý obrázkový návod je ideálny pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať, zatiaľ čo digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Building Instructions im pomôže zobrazovať model, ktorý práve stavajú.
  • Sety zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých krokov. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..