Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Súprava magnetov – červená 5006174

ikovn magnety v tle stavebnc LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súprava magnetov – červená
SKU 5006174
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Pritiahnite na seba pozornosť touto súpravou dvoch magnetov LEGO: jeden má tvar okrúhlej a druhý zasa štvorcovej doštičky LEGO s rozmermi 1 x 1. Magnety sú praktické, ale aj pekné, a môžete ich použiť na vystavenie kresieb, pohľadníc, zoznamov alebo dôležitých odkazov. Stavebnica je k dispozícii vo viacerých farbách (každá sa predáva samostatne) a je ideálnym darčekom pre malých fanúšikov kociek LEGO vo veku od 3 rokov.

  • 2 magnety s klasickým dizajnom LEGO – vystavujte si kresby, pohľadnice, poznámky a podobne vďaka magnetom v tvare okrúhlej a štvorcovej doštičky LEGO s rozmermi 1 x 1.
  • Skvelý nápad na darček pre fanúšikov stavebníc LEGO od 3 rokov – zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo za odmenu pre tvorivé deti a milovníkov kociek LEGO v každom veku.
  • Malý a pekný – každý magnet meria na šírku vyše 4 cm. Stavebnica je k dispozícii vo viacerých farbách (každá sa predáva samostatne).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..