Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zásuvka v tvare kocky s 8 výstupkami – tmavosivá 5006329

tlov, stohovaten lon rieenie pre fanikov LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zásuvka v tvare kocky s 8 výstupkami – tmavosivá
SKU 5006329
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 49,99 €

Popis produktu

Udržujte poriadok v detskej izbičke s touto štýlovou zásuvkou LEGO v tvare kocky s 8 výstupkami. Vyrába sa z trvácneho plastu, má dva priečinky a je ideálna na odkladanie hračiek, kociek LEGO (nie sú súčasťou balenia), kozmetiky, písacích potrieb alebo iných drobností. Jednotlivé kocky sú stohovateľné a dostupné v rôznych farbách (predávajú sa samostatne), takže získate praktický, no zároveň pôvabný interiérový doplnok. (Upozorňujeme: Zásuvky vždy otvárajte na rovnom povrchu, aby nedošlo k prevráteniu kocky. Ak sú zásuvky voľne umiestnené, môžu sa nakláňať.)

  • Stohovateľná úložná kocka s 8 výstupkami a 2 zásuvkami – Ideálna na odkladanie kociek LEGO (nie sú súčasťou balenia), hračiek, kancelárskych pomôcok či iných drobných predmetov. Je dostupná v rôznych farbách (predávajú sa samostatne).
  • Výnimočný darček pre fanúšikov LEGO. Fantastický darček na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 3 rokov a milovníkov stavebníc LEGO v každom veku.
  • Štýlové a praktické úložné riešenie – Meria vyše 18 cm na výšku, 50 cm na šírku a 25 cm do hĺbky. Je vyrobená ztrvácneho polypropylénu, neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..