Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mandalorián Svietiaca kľúčenka 5006364

Mandalorin vm prinesie svetlo!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mandalorián Svietiaca kľúčenka
SKU 5006364
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 11,99 €

Popis produktu

Legendárny lovec odmien Mandalorian osvetlí všetkým fanúšikom sveta Star Wars cestu s touto parádnou svietiacou kľúčenkou. Táto veľká polohovateľná minifigúrka LEGO má v oboch nohách zabudované žiarivé LED svetlá, ktoré zapnete stlačením tela. Je pripevnená na odolnom krúžku a bude sa krásne vynímať na kľúčoch alebo na taške.

  • Svietiaca kľúčenka Mandalorian obsahuje veľkú polohovateľnú kľúčenku v tvare minifigúrky LEGO Mandaloriana s dvomi žiarivými LED svetlami v nohách, pripojenú k odolnému krúžku a retiazke. Batérie sú súčasťou balenia.
  • Jednoduché zapínanie a ovládanie – svetlá zapnete stlačením tela minifigúrky LEGO a natočením nôh zasa môžete nasmerovať svetelné lúče rôznymi smermi. Zabudovaný časovač šetrí batériu.
  • Nápad na darček pre deti od 6 rokov – veľká minifigúrka LEGO Mandaloriana meria vyše 8 cm na výšku. Táto svietiaca kľúčenka sa hodí ako zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo ako prekvapenie pre malých fanúšikov sveta Star Wars.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..