Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kúzelná pokladnica 5006810

Kzeln kniha pre tvorivch fanikov srie LEGO Harry Potter

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kúzelná pokladnica
SKU 5006810
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 19,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia Harryho Pottera budú doslova očarení, keď sa vydajú na prieskum čarodejníckeho sveta plného úchvatných detailov o stavebniciach zo sérií LEGO Harry Potter a LEGO Fantastické zvery z rokov 2018 až 2020. Táto 97-stranová kniha je plná farebných ilustrácií a informácií o týchto kúzelných setoch, minifigúrkach a doplnkoch. Odhaľte tajomstvá týchto oceňovaných setov v zákulisných kapitolách, ktoré obsahujú rozhovory s členmi slávneho tímu LEGO Harry Potter. Súčasťou je aj exkluzívna minifigúrka Toma Riddla.

  • Táto ilustrovaná 97-stranová knižka v pevnej väzbe obsahuje to najlepšie zo sveta LEGO Harry Potter – od modelu Rokfortského hradu z viac ako 6 000 dielikov až po dokonalú repliku prútika vo veľkosti minifigúrky.
  • Spoznajte obľúbené postavy, preskúmajte úžasné lokality a zažite kúzelné okamihy z filmov o Harrym Potterovi.
  • Kúzelný darček na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre tvorivé deti od 7 rokov.
  • Meria vyše 28 cm na dĺžku, 23 cm na šírku a necelé 3 cm do hĺbky. Súčasťou je aj exkluzívna detailná minifigúrka Toma Riddla. Knižka je napísaná v angličtine.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..