Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšový Hagrid 5007494

Plyk v podobe Hagrida ako stvoren na objmanie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšový Hagrid
SKU 5007494
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 37,99 €

Popis produktu

Deti sa vďaka tomuto plyšovému Hagridovi zo série LEGO Harry Potter môžu stať rokfortským hájnikom a starať sa o čarovné zvieratá. Táto zväčšená verzia minifigúrky LEGO Hagrida z mäkkej látky bude ideálnym spoločníkom na cestách a inšpiruje deti k nápaditým hrám. Plyšová hračka v podobe Hagrida je odolná a má rovné nohy, takže dokáže stáť bez opory a keď sa s ňou práve nehráte, poslúži ako krásny výstavný kúsok.

  • LEGO Plyšový Hagrid – Rozkošná plyšová hračka v tvare zväčšenej minifigúrky LEGO Hagrida, s ktorou sa deti môžu maznať, hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Je odolný a má nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Plyšový Hagrid meria vyše 38 cm na výšku a je zábavným darčekom pre deti a fanúšikov Harryho Pottera v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..