Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Vianočná ozdoba so Santom 854037

Mini skladacia gua so Santom pre sviatky pln zbavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vianočná ozdoba so Santom
SKU 854037
Kusy 44
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 7,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hou, hou, hou! Oslávte sviatky s touto roztomilou skladačkou LEGO Iconic Vianočná ozdoba so Santom (854037). Parádna drobnosť pod stromček pre deti a milý darček pre LEGO fanúšikov každého veku. Stavebnica obsahuje skladacieho Santu z kociek, vianočný stromček s ozdobami a darčeky. Radostná vianočná scéna vnútri priehľadnej plastovej gule s červenou mašľou dodá nádych LEGO atmosféry vianočným dekoráciám v každej domácnosti.

  • LEGO fanúšikov všetkých vekových kategórií poteší vyrábanie tejto LEGO Vianočnej ozdoby so Santom, ktorej súčasťou je priehľadná plastová vianočná guľa s červenou mašľou a skladací Santa, vianočný stromček a darčeky.
  • Parádny sezónny darček pre deti vo veku 6 a viac rokov. Táto stavebnica pozostávajúca zo 43 dielikov obsahuje jednoduché ilustrované inštrukcie, takže aj úplní začiatočníci dokážu túto vianočnú scénu zložiť samostatne a bez problémov.
  • Guľa meria vyše 7 cm v priemere a či už ju zavesíte na stromček, alebo použijete ako vianočnú dekoráciu, rozhodne vyvolá úsmev na tvári každého, kto si ju všimne.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..